Pagina 244 din 244 PrimulPrimul ... 144194234242243244
Rezultate de la 1.945 la 1.949 din 1949

Subiect: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Inregistrat
    18.09.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Citat Postat de martina26 Vezi mesajul
    Bubu, unde ati fost in luna de miere?
    nu am mai fost nicaieri de lipsa de timp si oboseala am revenit in anglia si profitam de 2-3 zile pt un tur al londrei abia vineri am avut buletinul gata si nu aveam chiar nici un act si nu puteam pleca asa in pripa asta e...alta data...
    [/url]

Inregistrat
    15.05.2012

Citat Postat de mary_85 Vezi mesajul
    Multumim Roxy, intr-adevar am vrut sa ne asortam un pic, la inceput sotul meu a fost cam sceptic cu in privinta papionului colorat, dar pana la urma s-a obisnuit si chiar a fost admirat de catre invitati

Si eu am fost cam zombie cu o sapt inainte de nunta, nu prea m-am putut odihni cum trebuie, dar nu din cauza emotiilor, ca somn imi era, dar trebuia sa ma trezesc dimineata ca mai era cate ceva de rezolvat.
    Asa dor mi s-a facut de starea de dinaintea nuntii...
    Da, ati fost 2 frumosi, se vede ca va potriviti! Referitor la starea de dinaintea nuntii, am auzit mai multe mirese ca regreta ca a trecut asa repede; inainte de nunta erau stresate si de-abia asteptau sa termine si apoi le parea rau ca s-a terminat! Asta e, tuturor ne vine randul

Inregistrat
    21.06.2011

A trecut si nunta noastra...parca a fost un vis, nici nu realizez, poate dupa ce o sa vad mai multe poze si filmarea voi observa si eu detaliile.
    http://www.facebook.com/media/set/?s...0548623&type=3

Inregistrat
    16.10.2009

Citat Postat de alexandraroxana Vezi mesajul
    A trecut si nunta noastra...parca a fost un vis, nici nu realizez, poate dupa ce o sa vad mai multe poze si filmarea voi observa si eu detaliile.
    http://www.facebook.com/media/set/?s...0548623&type=3
    Felicitari Alexandra, a-ti fost frumosi foc si mai ales foarte coloratiiii !! Felicitari!!

Inregistrat
    02.02.2011

nunta noastra a fost cea mai reusita in viziunea noastra,a iesit exact cum ne-am dorit.
    https://www.facebook.com/ioana.chio/...4096653&type=3
    Ioana C.

Pagina 244 din 244 PrimulPrimul ... 144194234242243244

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us