Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 14 din 14

Subiect: Restaurantul Casina (fostul Bachus) din Deva

Inregistrat
    23.08.2011

Implicit Re: Restaurantul Casina (fostul Bachus) din Deva

Citat Postat de roua.pe.trandafir Vezi mesajul
    Salut
    La anu in luna mai am si eu nunta si am decis sa o fac la Casina pe terasa credeti ca am luat o decizie buna luand in considerare atat vremea cat si meniul servirea etc??????????
    e destul de riscant sa faci nunta pe terasa,in luna mai,avand in vedere ca in ultimii 2 ani luna mai a fost ploioasa si rece

Inregistrat
    05.11.2011

Da e adevarat ca e o luna destul de capricioasa dar mi-am dorit sa ma casatoresc anul asta si doar in luna mai am mai gasit disponibil. Incerc insa sa imi pastrez optimismul desi am foarte multe emotii si am nevoie de cat mai multe pareri. Multumesc!

Inregistrat
    26.05.2010

Citat Postat de roua.pe.trandafir Vezi mesajul
    Salut
    La anu in luna mai am si eu nunta si am decis sa o fac la Casina pe terasa credeti ca am luat o decizie buna luand in considerare atat vremea cat si meniul servirea etc??????????
    Pentru detaliile ce tin de restaurant, sa nu iti faci niciun fel de probleme; vor fi la inaltime, vei vedea. Cat despre vreme, exista anumite riscuri, dar poate Dumnezeu te va ajuta si va fi totul asa cum ti-ai dorit si ai visat intodeauna!!! Sa aveti o casnicie implinita!

Inregistrat
    19.06.2012

BUNA FETELOR, SUNT NOUA PE FORUM SI as avea si eu o intrebare, care e pretul meniului la Casina si ce contine?

Inregistrat
    11.08.2012

Citat Postat de pienarub Vezi mesajul
    BUNA FETELOR, SUNT NOUA PE FORUM SI as avea si eu o intrebare, care e pretul meniului la Casina si ce contine?
    Tocmai am rezervat si eu la Casina, preturile sunt intre 117 si 123 momentan, si sunt 5 feluri de mancare (aperitiv rece, aperitiv cald, supa sau ciorba si 2 fripturi sau friptura si sarmale). Se pot alege intre 4 tipuri de meniuri. In meniu mai intra si cafeaua si painea. Doamna e foarte de treaba si mancarea am auzit ca este foarte buna.

Inregistrat
    08.08.2014

Thumbs down Re: Restaurantul Casina (fostul Bachus) din Deva

Dragi miresici,

Sa va povestesc ce am patit eu ce am patit cu angajatii si patroana de la CASINA !!!
    Ne-am hotarat sa facem nunta la acest restaurant .. am discutat 2 zile la rand cu seful de sala despre organizarea nuntii....i-am spus ca avem 120-130 de persoane si vrem NEAPARAT mese rotunde. Ne-a ASIGURAT ca intra toti invitatii ... ca totul e in regula... ne-a lasat nr de telefon de unde sa inchiriem mesele rotunde pt ca ei nu aveau . Am platit avansul 1000 RON ,ne-a ASIGURAT si patroana ca intra linistit 120-130 de persoane cu mese rotunde.. nici o problema.
    Dupa o luna au fost parintii nostri sa vada sala... si alt sef de sala le-a explicat ca la mese rotunde nu intra mai mult de 90 de persoane. Dupa mai multe discutii cu sefii de sala (altii decat cel cu care am vb prima data) am ajuns la concluzia ca am fost pacaliti si nu ne incap invitatii.
    Am decis sa renuntam la sala (cu 1 an jumate inainte de data programata.... deci timp suficient sa isi poata gasi alti clienti ). Cand am fost la patroana sa ii spunem de neintelegerea creata ... seful de sala nu a recunoscut nimic... desi aveam desenat de el organizarea meselor ROTUNDE in sala... patroana nici nu a vrut sa ne asculte problema... ne-a facut mincinosi... nici nu a vrut sa mai discute cu noi... s-a purtat foarte urat ... iar banii normal ca nu i-am mai primit inapoi.A trebuit sa cautam alta sala.. si sa mutam totul... de la data nuntii pana la formatie foto/video, biserica, decoratiuni.
    EA NU FACE CONTRACTE PENTRU NUNTI (am primit doar un bon pt cei 1000 ron .... dupa ce l-am cerut noi ) .. si astfel nu putem dovedi nimic.
    CERETI CONTRACT !!!!! (chiar daca dansa spune ca nu face contracte) sa nu ajungeti in aceeasi situati ca si noi

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us