Pagina 2 din 109 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 866

Subiect: Rochii din Dragonu Rosu

Inregistrat
    11.10.2006

Implicit Re: rochii din dragonu rosu

in ce zona vine dragonu si europa? ceva repere

Inregistrat
    27.05.2010

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    in ce zona vine dragonu si europa? ceva repere
    La intrare in Bucuresti pe E85. Cum vii dinspre Moldova (Focsani, Buzau,....) este exact sub pod. Odata ce ai trecut de primele depozite cu legume , flori etc... urci al-2lea pod si o i-ei in stanga pe sub el. Dar de pe pod se vede o cladire mare rosie.

Inregistrat
    23.11.2010

Citat Postat de laura_c Vezi mesajul
    of ce norocosa esti ca poti sa mergi cand vrei.mie imi plac rochile tip printesa deci as putea sa merg sa vad ce au,poate imi gasesc.zici ca sunt frumoase?
    dar costume pet ginergica sunt? unde sunt aceste standuri chiar acolo la intrare,nu in spate acolo la dragoane.eu am fost in europa dra mia demult.daca mai megi sa ne mai spui si noua tot ce vezi si ce preturi.
    sunt si costume ptr miri la 250-300 lei. mai in stanga mult, cd intri.
    da, in vechea Europa, la intrare, pe stanga sunt mai multe standuri cu de-ale mireselor.
    eu sincer am fost impresionata de modele(si mai simple si mai incarcate), nu ma asteptam la cine stie ce.

ce idee buna mi-ati dat fetelor cu europa,eu sunt ddin ph dar tot dau o fuga sa vad ce si cum...

Am fost si eu acolo dupa revelion ...sunt foarte multe modele , calitatea aceeasi cu cele din magazinele din oras , preturile foarte bune. Modelul care mi-a placut mie foarte mult , tip printesa, mai simpla cu broderie pe fusta si sus pe corset costa 6 mil. Acelasi model de rochie in oras nu o gasesti sub 18 -19 mil so....!!!

Inregistrat
    21.02.2010

ooo deci totusi sunt ceva modele.si eu sunt curioasa ca sa merg sa vad ce gasesc acolo.dar pana cand o sa ajung eu mai estept pareri de la voi cele care va mai duceti.

Inregistrat
    03.06.2010

Buna miresici,
    Vreau sa ajung si eu in dragon in weekend, stiti cumva daca au program si in weekend sau numai L-V?

Inregistrat
    03.02.2011

Citat Postat de cristina2109 Vezi mesajul
    Buna miresici,
    Vreau sa ajung si eu in dragon in weekend, stiti cumva daca au program si in weekend sau numai L-V?
    Eu din cate stiu e deschis si sambata. te sfatuiesc sa te duci intre 7-12:30.

Pagina 2 din 109 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us