Pagina 1 din 109 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 866

Subiect: Rochii din Dragonu Rosu

Inregistrat
    11.10.2006

Implicit Rochii din Dragonu Rosu

era deschis subiectul si stiu ca am cerut ceva informatii si acum vad ca a disparut, de ce?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.11.2010

Implicit Re: rochii din dragonu rosu

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    era deschis subiectul si stiu ca am cerut ceva informatii si acum vad ca a disparut, de ce?
    a mai fost cineva in Dragon luna asta?
    au mai adus rochii?

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    11.10.2006

ce preturi sunt? sunt ceva de capu lor?

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.11.2010

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    ce preturi sunt? sunt ceva de capu lor?
    eu am fost in decembrie si erau ceva modele dragute. erau multe printese. mie mi-au placut, dar eu vreau un fel de sirena si nu prea erau. o sa mai dau o raita, sa vad ce mai aduc.preturile sunt f accesibile(de la 350-1700lei). in vechea Europa.

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    25.01.2010

Citat Postat de girafa Vezi mesajul
    eu am fost in decembrie si erau ceva modele dragute. erau multe printese. mie mi-au placut, dar eu vreau un fel de sirena si nu prea erau. o sa mai dau o raita, sa vad ce mai aduc.preturile sunt f accesibile(de la 350-1700lei). in vechea Europa.
    sunt multe standuri?adica ai de unde alege?

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.11.2010

Citat Postat de balaceanu Vezi mesajul
    sunt multe standuri?adica ai de unde alege?
    sunt cateva si au ceva modele. eu zic ca merita sa mergi. preturi bune si acelasi materiale ca si la targurile de nunti(satin, tul, organza). nu imi amintesc dc am vazut din tafta. o sa mai merg si eu.

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    21.02.2010

Citat Postat de girafa Vezi mesajul
    sunt cateva si au ceva modele. eu zic ca merita sa mergi. preturi bune si acelasi materiale ca si la targurile de nunti(satin, tul, organza). nu imi amintesc dc am vazut din tafta. o sa mai merg si eu.
    of ce norocosa esti ca poti sa mergi cand vrei.mie imi plac rochile tip printesa deci as putea sa merg sa vad ce au,poate imi gasesc.zici ca sunt frumoase?
    dar costume pet ginergica sunt? unde sunt aceste standuri chiar acolo la intrare,nu in spate acolo la dragoane.eu am fost in europa dra mia demult.daca mai megi sa ne mai spui si noua tot ce vezi si ce preturi.

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.06.2009

Eu am fost acum vreo 3 luni in Europa cea veche (nu Dragon). Rochiile incep chiar de la intrare, din cate imi amintesc eu este a doua intrare(nu cea cu resturi de taxatoare tip metrou la care se platea accesul demult). Aveau foarte multe rochii, multe de printesa dupa cum s-a mai spus, preturi mici - 4-10 mil(eu de 4 mil nu am vazut, dar mi-a spus o colega ca ar fi intrebat ea), majoritatea incarcate si sclipitoare, dar mergeau modificate. Materialele nu sunt de mare calitate, dar arata bine.
    Eu am vazut una singura cum vroiam eu - neprintesa si simpla - era simpla, vaporoasa, pe corp, cu bretele si cu o singura broderie foarte finuta intre sani, ceva crem-auriu. Era chiar finuta si nu arata a Europa in niciun caz, era 7 milioane...
    In plus aveau foarte multe acccesorii:voaluri, bolerouri, blanite, gentute, diademe, flori...

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 109 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •