Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Cununia civila!!!!!

Inregistrat
    24.01.2011

Smile Re: Cununia civila!!!!!

buna,noi avem nunta in septembrie, la hunedoara,stie cineva cum se procedeaza cu pogramarea,se poate face si mai tarziu sau cel mai bine este sa mergi acuma???cine imi poate raspunde si mie??ms

Inregistrat
    29.12.2010

Implicit Re: Cununia civila!!!!!

[/I]
    Citat Postat de cloricii08 Vezi mesajul
    buna,noi avem nunta in septembrie, la hunedoara,stie cineva cum se procedeaza cu pogramarea,se poate face si mai tarziu sau cel mai bine este sa mergi acuma???cine imi poate raspunde si mie??ms
    Buna eu spun ca e mai bine sa mergi de pe acuma sa iti programezi nunta....deoarece nu e sigur ca nu vor mai fi si alte nunti in aceeasi zi....si daca sunt mai multe atunci te programeaza in functie de timpul ramas....daca mergi de pe acum iti poti alege tu ora la care ai vrea sa ai cununia civila iar restul le programezi in functie de dorinte....

Inregistrat
    24.01.2011

Citat Postat de luiza04 Vezi mesajul
    [/I]
    Buna eu spun ca e mai bine sa mergi de pe acuma sa iti programezi nunta....deoarece nu e sigur ca nu vor mai fi si alte nunti in aceeasi zi....si daca sunt mai multe atunci te programeaza in functie de timpul ramas....daca mergi de pe acum iti poti alege tu ora la care ai vrea sa ai cununia civila iar restul le programezi in functie de dorinte....
    ok, super, ms mult ca mi-ai raspuns la o nelamurire,nu ca ar fi singura in legatura cu aceasta nunta dar ai dreptate ca restul vei putea sa faci cum iti doresti, ms mult

Inregistrat
    29.12.2010

Nu ai pentru ce.....ma bucur ca te-am putut ajuta....spor la toate in continuare...

Inregistrat
    11.02.2011

Daca nu mi se va accepta cererea de a oficia cununia civila in alta locatie voi face cununia civila in alta zi, iar in ziua nuntii voi face o ceremonie intr-un foisor unde voi ruga o cunostita sa fie maestrul de ceremonii si sa facem o nunta ca in filme : covor rosu, marsul nuptial, domnisoare de onoare, mireasa condusa de tata si binenteles juraminte

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us