Pagina 2 din 115 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 915

Subiect: Rochite tip sirena

Inregistrat
    02.06.2006

Implicit Re: Rochite tip sirena

raza_de_soare..cei de la Gala au rochii tip sirena f finutze la material si la preturi de aprox 2000 ron....daca vrei detalii caut pliantul si iti zic..eu am probat o rochie de la ei la tarrg, dar nu mi se potrivea, am doar 1.63 cm....

Inregistrat
    08.02.2007

Mie nu imi vin bine rochitzele tip sirena pentru ca sunt cam mica de inaltime....dar pt. doritoare am vazut acum la targul de nunti genul asta de rochitze la Christian Philippe ....foarte simple si frumoase..si materialele sunt super !

Buna...I'm new :-)

Raza_de_soare Guest

Citat Postat de Angisor Vezi mesajul
    raza_de_soare..cei de la Gala au rochii tip sirena f finutze la material si la preturi de aprox 2000 ron....daca vrei detalii caut pliantul si iti zic..eu am probat o rochie de la ei la tarrg, dar nu mi se potrivea, am doar 1.63 cm....

Angisor
    , spre rusinea mea, desi am fost la taguri, nu stiu nimic despre cel de la Gala.Ma intereseaza datele lor de contact te rog, si site daca au, dar pe privat, ca la firmele romanesti se considera reclama pe acest site.

Multumesc mult!

Map, rokitza ta este tot sirena si e demential de frumoasa.Si, cum ai zis si tu, cu putin tupeu si croi bun, intra aproape orice silueta in ea.De ce spun asta?Demetrios are un sistem asa fain de croiala ca suncile nu se vad nici picate cu ceara, materialul este dublu, si cusaturile tari, balenele la corset asezate bine astfel incat talia ti-o face naturala, nu in valuri...Eu de felul meu nu am sunci, ei bine nu mai stiu care firma mi-a oferit o rokie cu sunci...adica m-a strans tipa asa tare in talie ca mi-a intrat corsetul in carne si, in ciuda musculaturii ferme de pe abdomen si talie, tot mi se vedeau niscaiva valuri de...carne...Si asta din cauza modelului, nu al corpului.

Raza_de_soare Guest

Citat Postat de ritzi Vezi mesajul
    Mie nu imi vin bine rochitzele tip sirena pentru ca sunt cam mica de inaltime....
    Si eu credeam la fel, ca la 1.65 a mei o rokitza tip sirena nu ma avantajeaza.Pana cand am probat asa, intr-o doara o rokita sirena si la ea mi-a ramas gandul!Maine merg la Marriage Couture si numai tip sirena voi proba ...sa vedem ce imi va face cu okiul, ca pe site sunt frumoase toate, in frunte cu fotomodelul!

Raza_de_soare Guest

Sirene, sirene:
    Imagini atasate Imagini atasate

Raza_de_soare Guest

Tot sirene:

Raza_de_soare Guest

Rokite sirene (ultimele 4 marriage couture):

Inregistrat
    22.09.2006

Si eu as opta pentru o rochita sirena pentru ca silueta chiar imi permite (am masuri standard) dar sunt inalta si mi-e teama sa nu arat ca Moni pentru ca sotul meu e doar cu vreo 3 cm mai inalt ca mine. Eu am 1,74. Deci voi opta pt princess...cred...

Vai de capu' cui imi are grija!

Pagina 2 din 115 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us