Pagina 476 din 476 PrimulPrimul ... 376426466474475476
Rezultate de la 3.801 la 3.806 din 3806

Subiect: Rochia de mireasa in Iasi

Implicit Re: Rochia de mireasa in Iasi

Citat Postat de cata_85 Vezi mesajul
    Buna fetelor, am inceput si eu cautarile pt rochitza dar trebuie sa ma incadrez intr-un buget de 2500 RON. Am fost prin zona Garii, prin Tg. Cucu. Aveti cumva si alte sugestii?
    daca ai nunta la anul in iulie ai timp suficient la dispozitie. Eu una nu m-as grabi decat doar daca as prinde vre-o promotie (sau cum e targul de toamna din Buc). Poti sa astepti targul din februarie pentru ca atunci vin destule case de moda cu preturi variate, spre exemplu mirandi stiu sigur ca nu aveau preturi f mari.
    Pana atunci poti sa-ti faci o idee cu magazinele din iasi...insa acum veimai gasi doar ce a ramas de anul asta.
    Spor

Inregistrat
    02.08.2011

Buna fetelor!

Am o rochita Adora Sposa, superba, marimea 34-36 de vanzare la super pret Daca sunt doritoare, astept mesajele voastre pt. mai multe detalii
    Ultima editare de Punk_Azz : 17.09.2014 23:32:19

Inregistrat
    19.07.2014

Buna fetelor!
    Ma intereseaza o croitorie buna unde se poate scurta si stramta rochia de mireasa.

Inregistrat
    07.12.2014

mie imi place mult rochia asta de la cristiano lucci http://www.elitemariaj.ro/rochii-mir...i-12806-Sienna dar daca nu o au in stoc o aduc doar pt proba? sau trebuie sa o cumpar ca nu stiu cum se procedeaza.mai am pana la nunta da de curiozitate.
    Sincer e superba rochia sau asa mi se pare

Inregistrat
    15.07.2014

În Iași am fost foarte mulțumită de colaborarea cu cei de la Nanette. M-am decis foarte ușor, rochiile transmițând fiecare o poveste. Pe mine m-a mulțumit pe deplin, m-aș bucura să pot oferi acestă ocazie și altei mirese. De aceea o ofer spre vânzare, la prețul de 2200 de lei, negociabil. Mărimea e 36-38, culoarea Ivory și îmbrăcată în dantelă. Asigur ajustarea de lungime a rochiei, dacă e cazul. Este inclus și juponul, care este util în timpul dansului și nu numai. Am achiziționat-o la prețul de 4500 lei. Pentru cele care sunt interesate, putem stabili o întâlnire în care să o vedeți, probați. Toate cele bune și inspirație la alegerile pentru nuntă! La acest link puteți vizualiza fotografiile: https://www.facebook.com/oana.alexan...1690398&type=3
    Ultima editare de oanaalexandra26 : 06.06.2015 16:32:01

Inregistrat
    17.08.2010

In sfarsit am fost la proba mult asteptata la Noblesse! Experienta a fost super, exact ca in emisiunea "Say Yes to the Dress" si am reusit sa ma incadrez si in buget. Va recomand sa va programati din timp, sa lasati machiajul acasa si sa luati pe cineva de incredere cu voi.

Nu o sa pun poze cu rochia, dar pot sa spun ca e foarte printesa, exact asa cum imi doream.

Pagina 476 din 476 PrimulPrimul ... 376426466474475476

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us