Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 54 din 54

Subiect: Fotografi in Gorj

Inregistrat
    28.12.2009

Implicit Re: Fotografi in Gorj

Claudiu Dumitrescu
    www.digitalpromedia.ro
    https://www.facebook.com/digitalpromedia.ro

Studioul Digitalpromedia, este o companie de multimedia, care ofera servicii profesionale in: filmari HD, foto, video, poze, filmari nunti, filmari botezuri, filmari evenimente speciale, poze nunta, poze de calitate superioara, prelucrari foto, video. Suntem recunoscuti pentru calitatea serviciilor oferite.
    Scopul nostru este sa captam toate momentele si emotiile dumneavoastra intr-o maniera profesionista astfel incat sa puteti sa va bucurati din plin de amintirile create.
    Combinand pasiunea cu tehnica de ultima generatie si experienta in domeniul mutimedia, echipa noastra va lucra impreuna cu dumneavoastra pentru a va ajuta sa creati amintiri de neuitat.
    Ne adresam in primul rand celor care apreciaza calitatea, spiritul artistic si profesionalismul.

Inregistrat
    20.08.2012

buna fetelor,
    eu pt foto-video am colaborat cu cei de la profestiv. o alegere neispirata pot spune. vreau sa spun ca ceea ce ne-au promis cand am semnat contractul nu seamana cu ceea ce ne-au oferit de fapt. da, avem un album dragut cu vreo 80 de foto, dar cd-urile cu filmare lasa de dorit. imaginea nu este clara, nu au fost atenti cand am aruncat buchetul si nu am nici o poza si nici filmare de la buchet; au uitat sa imi puna pe cd pozele pe care l-am facut la restaurant, clipul de cateva minute cu toata nunta nu exista samd... aveti grija cu cine colaborati. eu sincer am ramas dezamagita. si nu am platit putin, chiar deloc....

Inregistrat
    15.02.2014

Buna, fetelor.

As vrea sa stiu si eu daca ti colaborat cu Apertura si cum s-a incheiat colaborarea. ( am vazut ca au mai fost miresici si au fost multumite).
    Ca pret sunt ok?

Multumesc

Inregistrat
    15.02.2014

Hei, fetelor.

Nu mai e nimeni pe forum?

Inregistrat
    29.10.2014

Buna fetelor, si eu as avea nevoie de o recomandare pentru un fotograf bun in tg jiu, mai ales ca as vrea sa am parte si de o sedinta TTD memorabila

Inregistrat
    16.09.2008

Citat Postat de sabina32 Vezi mesajul
    Buna fetelor, si eu as avea nevoie de o recomandare pentru un fotograf bun in tg jiu, mai ales ca as vrea sa am parte si de o sedinta TTD memorabila
    R studio, Kristiano Fotografia, Best Memories.

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us