Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 81

Subiect: Rochie de mireasa "cu experienta"

Inregistrat
    23.11.2010

Implicit Re: Rochie de mireasa "cu experienta"

Citat Postat de Katiush Vezi mesajul
    constat si eu uitandu-ma la Bazar ca multe fete care scot rochia la vanzare pun un pret cu 40-50% mai mic decat cel platit de ele. si stau cu rochia si cate un an nevanduta, dar tin la pret.
    pai cum sa vinzi vreodata o rochita de 6000 de lei cu 3500, daca ea redusa in magazin cand apare noua colectie, e sub 3000? caz real, de altfel.
    In aceasta perioada sunt foarte multe reduceri la rochiile din colectiile mai vechi, inclusiv la rochii de designer si preturile au scazut si cu 60-70%. E de inteles atunci de ce nu se inghesuie lumea la bazar...
    In afara de situatia in care ai gasit THE ONE si nu ti-o permiti noua si o iei de la cineva, nu vad un alt motiv de a cumpara o rochie purtata, cand de banii aia iti iei rochia TA.
    sunt perfect de acord. si eu gandesc la fel.
    dar mai e bazar?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    11.06.2008

poate va faceti o idee ))
    http://www.miresici.ro/showthread.php?t=31470

pretul este negociabil...astept oferte )))

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.09.2008

Citat Postat de clodi Vezi mesajul
    Eu am cautat sa inchiriez rochia dar nu am gasit ceva sa imi placa ... si din pacate nu am remarcat sectiunea Bazar inainte sa imi iau rochia .. asta e! Mi-am luat o rochita noua care mi-a mers la suflet - nu pentru ca a fost noua ci pentru ca modelul a fost cel pe care mi l-am dorit! Acum sper ca rochita pe care am avut-o sa iti gaseasca o noua mireasa
    Si eu as fi vrut o rochita cu experienta dar pentru ca mi s-a pus pata pe Galante de la Pronovias de cand am vazut pentru prima data o poza cu ea si pentru ca nu am gasit nici o alta fosta mireasa care sa vrea sa o vanda mi-am cumparat una noua pe care acum incerc sa o vand...sper sa reusesc mai ales ca e si in colectia de anul acesta...

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Citat Postat de roxana1405 Vezi mesajul
    Si eu as fi vrut o rochita cu experienta dar pentru ca mi s-a pus pata pe Galante de la Pronovias de cand am vazut pentru prima data o poza cu ea si pentru ca nu am gasit nici o alta fosta mireasa care sa vrea sa o vanda mi-am cumparat una noua pe care acum incerc sa o vand...sper sa reusesc mai ales ca e si in colectia de anul acesta...
    Si eu as fi preferat o rochita cu experienta care sa fie mai ieftina dar din pacate nu am gasit nimic pe gustul meu...
    Vand rochita Demetrios, din dantela, model Sirena
    http://www.miresici.ro/forum/showthr...15#post4423815

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Pe mine nu m-ar deranja o rochie deja purtata, dar sa imi placa si sa imi vine bine, mai ales ca si hainele din sifonier NU le purtam doar O SINGURA data, ci de muuulte ori, asa ca de ce rochia de mireasa nu ar putea fi " cu experienta"
    Eu chiar m-am gandit si la varianta inchirierii si o sa fac vizita la niste saloane.

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.02.2011

Salutare miresici
    Eu ma pot numi in cateva zile posesoarea unei rochite cu experienta Sunt tare fericita, pentru ca oricum nu as fi avut bani sa-mi iau modelul visat (costa peste 1500 de euro) si ea - rochita mea, seamana tare mult cu rochita visurilor mele Am gasit-o la un pret destul de convenabil Oricum eram pentru varianta inchirierii, dar cand am descoperit bazarul am inceput sa scotocesc, si am gasit 3 miresici tare dragute si rochitele lor la fel, dar pentru 2 dintre ele distanta era prea mare, asa ca am renuntat si am ales-o pe cea de aici, care de altfel mi-a furat inima la propriu cand am mers sa o probez Este impecabila, nici nu se observa ca a fost purtata, ba chiar mi s-a parut ca n-are nici un volanas rupt sau ceva I just love her
    My dress

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Felicitari, frumoasa rochia, am probat si eu ceva de genul acesta spanish...sunt foarte frumoase

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    19.07.2010

Citat Postat de Aly_myra Vezi mesajul
    Salutare miresici
    Eu ma pot numi in cateva zile posesoarea unei rochite cu experienta Sunt tare fericita, pentru ca oricum nu as fi avut bani sa-mi iau modelul visat (costa peste 1500 de euro) si ea - rochita mea, seamana tare mult cu rochita visurilor mele Am gasit-o la un pret destul de convenabil Oricum eram pentru varianta inchirierii, dar cand am descoperit bazarul am inceput sa scotocesc, si am gasit 3 miresici tare dragute si rochitele lor la fel, dar pentru 2 dintre ele distanta era prea mare, asa ca am renuntat si am ales-o pe cea de aici, care de altfel mi-a furat inima la propriu cand am mers sa o probez Este impecabila, nici nu se observa ca a fost purtata, ba chiar mi s-a parut ca n-are nici un volanas rupt sau ceva I just love her
    felicitari pentru curaj, sa o porti iubita
    eu am cumparat un voal cu experienta care este superb parca imi pare rau ca nu am facut asta si cu rochita

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •