Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Medicina homeopata

Inregistrat
    09.01.2007

Post Medicina homeopata

De curand am fost la un medic homeopat pentru anumite afectiuni si mi-a dat cateva ''remedii'' - medicamente in limbajul nostru.
    Acest tratement trebuie sa il fac 3-4 luni ca sa dea rezultate.
    Intrebarea mea este ''daca a apelat cineva la homeopatie si cat de repede s-au vazut rezultatele.
    Parerile sunt impartite despre aceasta ramura a medicinei, unii spun ca pastilele sunt apa de ploaie , pe altii chiar i-a vindecat de afectiunile in cauza iar unii se abtin de la comentarii.
    V-ati tratatat vreodata prin homeopatie?

De azi am inceput si eu tratamentul.
    panoramio
    picasa

[URL="http://www.weddingcountdown.com"]

Inregistrat
    09.01.2007

Implicit Re: Homeopatia

wow, chiar nimeni nu a apelat la homeopatie?

eu ma simt bine dupa o luna de tratament
    panoramio
    picasa

[URL="http://www.weddingcountdown.com"]

Implicit Re: Homeopatia

Eu am apelat la homeopatie si fac tratamentul de vreo 6 luni si mari schimbari pozitive nu am avut, dar medicul mi-a spus ca e nevoie de timp. Nu au efecte negative ca si medicamentele din comert, dar nici rezultatele nu sunt imediate.
    Sanatate!
    Rugaciunea inimii: ''Doamne,Iisuse Hristoase,Fiul lui Dumnezeu,miluiește-mă pe mine,păcătoasa!''
    Promettiamo di amarci fedelmente, nella gioia e nel dolore, nella salute e nella malattia, e di sostenerci l’un l’altro tutti i giorni della nostra vita.
    Blog

Uleiuri si creme in sarcina: ulei de cocos, ulei de argan, ulei de migdale, ulei de masline, unt de shea, rilastil si bio oil

6 weeks 50.700kg
    9 weeks +1.3kg, 11weeks +1.7kg, 13 weeks +1.6kg, 15 weeks + 1.9 kg, 17 weeks + 3 kg, 19 weeks +4.5 kg, 20 weeks + 3 days +5kg, 21 weeks +5.5kg, 23 weeks + 7.4 kg, 25 weeks + 8 kg, 28 weeks + 8.6 kg, 37 settimane si 6 zile, 10 kg

DORIANO (nume italian, ce inseamna dar de la Dumnezeu, folosit pentru prima data de OSCAR WILD in 1891 - Portretul lui DORIAN GREY, poate inspirandu-se de la tribul grec Dori, iar altii sustin ca deriva de la numele grec Theodoros) nascut pe 10/12/13, ora 14/08, cantarea 3370 kg, nastere naturala la San Camillo, Roma

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us