Pagina 103 din 103 PrimulPrimul ... 35393101102103
Rezultate de la 817 la 821 din 821

Subiect: Restaurante din Bacau

Inregistrat
    11.03.2014

Implicit Re: Restaurante din Bacau

Citat Postat de lorrainne Vezi mesajul
    buna,iuliana!si eu ma gandesc sa aleg imperialul dar te intreb pe tine care ai trecut prin asta:a fost bine?chiar au probleme cu aerul conditionat?sau mancarea chiar lasa de dorit?ai fost multumita?iti multumesc!
    Am un prieten care a a vut nunta anul trecut.problema cu aerul conditionat e rezolvata deja(au montat un aparat in plus).mancarea calda si foarte buna iar servirea de calitate.seful de sala Marian (0740390172) va poate ajuta cu intocmirea meniului,bautura o poate lua de la furnizori si platiti doar ce consumati.am inteles de la el ca vor avea un meniu nou incepand cu 1 aprilie ,ceva nou pentru Bacau.

Inregistrat
    10.03.2014

Buna,
    Am citit aproape toate mesajele referitoare la restaurantele din onesti.
    Iar in acest we am si vazut cateva dintre ele.
    Am inteles ca restaurantul intim din onesti renoveaza si mareste salonul mov de la etaj si va fi mai mare. Din pacate nu m-au lasat sa vad santierul.prima nunta va fi abia in iunie anul acesta.
    Are cineva informatii noi referitoare la acest restaurant? A reusit cineva sa il vada?
    Majoritatea sambetelor din 2015 sunt rezervate deja si ma gandesc ca poate l-au vazut.
    Ma intereseaZa in special cum sunt pozitionati stalpii interior.am inteles ca ringul va fi pe mijloc.
    De asemenea si la capitolul mancare am vazut ca parerile sunt impartite. Are cineva informatio recente?
    Va multumesc frumos pt ajutor.
    Sunt membru nou si nu pot crea un subiect nou inca.

Implicit Restaurant Boema

Buna,
    Sunt si eu o miresica in 2015 si am gasit un nou restaurant in Bacau, deschis in 2013. Restaurant Boema, peAlecu Russo.
    Ati fost acolo la vreo nunta? Aveti ceva pareri despre acest restaurant?
    http://www.restaurant-boema.net/
    Multumesc!

Inregistrat
    13.04.2015

Cine poate sa ma ajute cu ceva noutari in materie de restaurante si preturi de neniu pt 2015-2016?!

Inregistrat
    13.04.2015

Unde pot gasi un nr de tel de la Aerostar?! Va rog frumos!

Si inca o intrebare...a facut cineva nunta la RMB de curand? As fi curioasa cum a fost sala/servirea/ mancare.

Multumesc frumos!

Pagina 103 din 103 PrimulPrimul ... 35393101102103

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us