Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 191

Subiect: Primul numar. Cum va place?

Inregistrat
    24.09.2009

Implicit Re: Primul numar. Cum va place?

Citat Postat de mikabubu Vezi mesajul
    ca ai fost cea mai frumoasa miresica din revista..
    Ce scumpa esti! multumesc...dar aia a fost doar o sesiune foto...miresica o sa fiu numai pe la sfarsitul lui mai
    Grow old along with me... The best is yet to be!

wedding pictures

TTD - kind of
    honey moon pics
    foto logodna

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    08.01.2010

Super revista, felicitari!
    Ai tot ce-ti trebuie: plan de nunta, idei din toate domeniile de "interes" ; un real ajutor.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    25.08.2009

Foarte reusita revista...la cat mai multe numere si la cat mai multi cititori

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    21.02.2008

Azi am cumparat-o si eu, nu mi-a venit sa cred cand am vazut revista la chisoc.Felicitari si la cat mai multe numere!!!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.03.2008

si eu mi_am luat revista. mi se pare super, cu foarte multe informatii pt viitoarele miresici. subscriu si eu la ce au spus celalalte fete: rain_girl esti superba in pozele din revista! si sa sti k iti sta bine cu cocul pe care l_ai avut in poze, dar cred ca pt rochita ta ti_ar sta mult mai bine cu parul bucle asa cum te_am vazut in alte poze...

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

pentru cele din strainatate.... nu se gaseste nicio solutie?
    o vreau si eu

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    18.10.2006

in Timisoara se gaseste revista?

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.03.2008

am o intrebare: daca mi_am cumparat revista dar is deja casatorita, ma pot inscrie la concursul de pe coperta cu codul? si cred ca aceasta intrebare si_o pun si miresicile deja casatorite...k am vazut ca is premii mai mult pt viitoarele miresici

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •