Pagina 1 din 88 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 704

Subiect: Pantofi colorati

Implicit Pantofi colorati

Buna fetelor,

Eu nu vreau sa ma incalt cu pantofi albi la rochia de mireasa, ci mi-as dori niste sandale extrem de elegante, dar mov, care s-ar potrivit si cu cateva detalii de pe rochita. Problema e ca am cautat inh toate mall-urile si magazinele posibile si nu am gasit ceva atat de elegant. Puteti sa-mi dati un sfat, unde as putea sa gasesc?

Inregistrat
    03.02.2010

Implicit Re: Pantofi colorati

Citat Postat de Hirondelle Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Eu nu vreau sa ma incalt cu pantofi albi la rochia de mireasa, ci mi-as dori niste sandale extrem de elegante, dar mov, care s-ar potrivit si cu cateva detalii de pe rochita. Problema e ca am cautat inh toate mall-urile si magazinele posibile si nu am gasit ceva atat de elegant. Puteti sa-mi dati un sfat, unde as putea sa gasesc?
    Ai putea sa incerci sa-i faci la comanda,asa alegi tu nuanta. Eu vreau sa mi fac la Veronesse, si mi-au spus fetele de la magazin ca se poate ce culoare vreau.

Inregistrat
    17.11.2009

Citat Postat de Hirondelle Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Buna!Aseara mi-am cumparat pantofii de mireasa si sunt MOV...Am postat catava poze la rubrica "pantofi de mireasa"....ii voi posta si aici,sper sa nu deranjam pe nimeni.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    10.06.2007

Superbi pantofii tai! Cat au costat?

Inregistrat
    17.11.2009

Citat Postat de catalina19 Vezi mesajul
    Superbi pantofii tai! Cat au costat?
    ffff putin...80ron

Inregistrat
    12.01.2009

Citat Postat de corina241 Vezi mesajul
    ffff putin...80ron
    numai?????????? si ce frumosi sunt!!! sa-i porti fericita si sanatoasa

Inregistrat
    21.06.2009

Eu voi avea la cele doua cununii (civila si religioasa) pantofi satinati (ivoire), iar pentru restaurant pantofi de dans roz pe care ar trebui sa-i ridic zilele astea (i-am facut la comanda); o sa postez poze atunci.

Inregistrat
    18.03.2009

pantofi colorati.............
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 1 din 88 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us