Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 41

Subiect: piscina si inot!

Inregistrat
    08.07.2009

Implicit piscina si inot!

Buna fetelor,
    spuneti-mi daca careva dintre voi aveti abonament la vreo piscina,sau daca frecventati piscinele pentru inot,pentru sanatate,si slabit!

merci anticipat pentru raspunsuri

Inregistrat
    20.04.2007

Implicit Re: piscina si inot!

Citat Postat de ionut_tuo Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    spuneti-mi daca careva dintre voi aveti abonament la vreo piscina,sau daca frecventati piscinele pentru inot,pentru sanatate,si slabit!

Eu am avut abonament la aquagym prenatal la Opera Plaza. Dupa cursurile de prenatal erau cele pt slabit sau intretinere corporala. Piscina e tare faina, dar cam micuta si uneori era necesara o programare in prealabil, pt a evita supraaglomerarea.
    Colegii mei de servici merg la piscina de la World Class (din Iulius) si din cate stiu sunt multumiti.

Inregistrat
    08.07.2009

Citat Postat de diaxyz Vezi mesajul
    Eu am avut abonament la aquagym prenatal la Opera Plaza. Dupa cursurile de prenatal erau cele pt slabit sau intretinere corporala. Piscina e tare faina, dar cam micuta si uneori era necesara o programare in prealabil, pt a evita supraaglomerarea.
    Colegii mei de servici merg la piscina de la World Class (din Iulius) si din cate stiu sunt multumiti.
    merci de raspuns
    despre piscina din Sara Grand din Floresti ce stiti?

Inregistrat
    24.05.2008

Citat Postat de diaxyz Vezi mesajul
    Si eu merg la World Class de ceva vreme si imi place.

Inregistrat
    08.07.2009

Citat Postat de Ancky Vezi mesajul
    Si eu merg la World Class de ceva vreme si imi place.
    cat costa abonamentul la WClass?

Inregistrat
    24.05.2008

cat costa abonamentul la WClass?
    Nu stiu cat costa asa intreg, eu platesc 80 de lei/luna parca, insa diferenta este achitata de firma unde lucreaza sotul meu.

Inregistrat
    24.07.2008

Buna fetelor,

poti merge si la piscina de la Sala Sporturilor care apartine de UTCN sau la piscina din Babes care e a celor de la UBB. Eu merg la prima si e super ok. Nu as putea merge la WClass sau la Aquina pentru ca sunt mult prea mici (pe lungime).

Inregistrat
    30.09.2008

Si eu subscriu la piscina olimpica de la sala sporturilor. E ok .
    Recomand sa mergi dimineata sau daca se poate pana la ora 4 deoarece seara este foarte aglomerat.

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us