Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate de la 89 la 93 din 93

Subiect: Rochite de mireasa. De unde? Cum? Cu cat?

Inregistrat
    23.01.2013

Implicit Re: Rochite de mireasa. De unde? Cum? Cu cat?

Buna! Imi cer scuze daca nu scriu unde trebuie. Azi e prima mea zi pe site. Scopul intrarii mele este sa anunt ca inchiriez rochie de mireasa facuta la comanda...din dantela + 2 voaluri: unul lung pana jos si celalalt pana la talie. Daca sunteti careva interesate, puteti sa-mi scrieti pe mail: [email protected]. Imi cer scuze din nou daca am intrat peste o discutie care nu include tema mesajului meu. O zi frumoasa!

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de oroslarisa Vezi mesajul
    Buna! Imi cer scuze daca nu scriu unde trebuie. Azi e prima mea zi pe site. Scopul intrarii mele este sa anunt ca inchiriez rochie de mireasa facuta la comanda...din dantela + 2 voaluri: unul lung pana jos si celalalt pana la talie. Daca sunteti careva interesate, puteti sa-mi scrieti pe mail: EMAIL STERS. Imi cer scuze din nou daca am intrat peste o discutie care nu include tema mesajului meu. O zi frumoasa!
    Buna!
    Din cauza regulamentului forumului,emailul ti-a fost sters....nu este voie sa postezi: email-uri,nume de site sau nr. de telefon. Daca cineva o sa fie interesata de rochita ta o sa iti scrie un mesaj privat si acolo poti sa ii dai pers. nr. de telefon ;)

Inregistrat
    13.10.2012

Citat Postat de ramona_zob Vezi mesajul
    eu as spune ca cel mai bine este sa incercam toate genurile de rochii si asa o sa ne dam seama ce ne vine mai bine. Am vazut deja niste rochite superbe la un salon intre satu mare si baia mare.
    buna!
    Poti sa-mi spui niste magazine din satu mare care au rochii de mireasa frumoase?
    Multumesc

Inregistrat
    21.10.2013

Stie cineva cam cat costa inchirierea unei rochii de mireasa? Eu am auzit de la niste prieteni ca ar costa 700 - 800 lei. In aceste conditii mai bine o cumpar noua.

Inregistrat
    27.01.2009

Citat Postat de Iza10 Vezi mesajul
    Stie cineva cam cat costa inchirierea unei rochii de mireasa? Eu am auzit de la niste prieteni ca ar costa 700 - 800 lei. In aceste conditii mai bine o cumpar noua.
    depinde de unde si de care! Eu cand am vrut sa inchiriez (era pe vremuri un magazin langa spanzuratoare) au cerut 900 de ron in cd in care rochia de noua era cam 32 de mil! Si mi-au pus tot felul de conditii! Daca se pateaza cu vin sau ceara sau daca o ard undeva o platesc toata! Deci eu am spus pas pentru ca nu am vrut sa stau ca un bibelou la nunta mea! Mi-am facut rochia pe comanda si gata am patat-o am rupto am facut ce-am vrut cu ea si m-am distrat de numa fara grija ei! O sa ai alte griji de ce sa te mai complici cu asta! e gasesc rochite frumoase si la banii astia!

Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us