Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Rochia de mireasa in Calarasi

Inregistrat
    06.12.2010

Implicit Re: Rochia de mireasa in Calarasi

Voi cu cat timp inainte de nunta ati avut rochia?

Implicit Re: Rochia de mireasa in Calarasi

Buna. Iata de ce m-am indragostit eu...o voi cumpara de la un magazin din Bucuresti si da stiu ca mai am mai bine de un an pana la nunta dar luna viitoare intetionez sa imi fac programare, sa o probez si eventual sa o cumpar.Asa daca imi sta bn pot urmari preturile, eventualele promotii, iar daca nu gasesc marimea mea oricum dureaza intre 4-6 luni sa o aduca asa ca....
    Imagini atasate Imagini atasate
    I'm not super hot or gorgeous...I don't have an amazing figure or a flat stomach...I'm far from being considered a model, but I'm ME. I love to wear my PJ's, blue jeans, T-shirts , I'm fun, random and crazy, and I don't pretend to be someone I'm not. I am who I am, love me or not, I won't change ME!

Inregistrat
    30.03.2008

Implicit Re: Rochie de mireasa

Citat Postat de denydenisa Vezi mesajul
    rochita mea va arata ceva de genul asta...
    pe prima o am si eu salvata acolo undeva...

Inregistrat
    06.10.2013

Implicit Vand rochie de mireasa Maya Fashion - model 2013- sirena

Salutare miresici!

Eu am avut nunta acum o luna si desi ma declar total indragostita de rochita mea de mireasa de aproximativ 8 luni de zile (de cand ne-am vazut prima data m-am hotarat s-o vand din lipsa de spatiu si pentru a se bucura de ea si alta viitoare miresica. Eu am 1.60 dar am purtat tocuri de 13 (deci poate fi purtata si de o miresica mai inalta). Am 50 de kg dar sistemul de inchidere la spate este pe siret, deci poate fi purtata de aproape orice miresica care si-o doreste. Rochita este din dantela si tiul si are trena cu sistem de prindere. Sincer va spun ca m-am simtit foarte confortabil in ea. Rochita este de culoare ivoire si prin dantela are si anumite cristale, toata lumea mi-a spus ca este mult mai frumoasa in realitate decat in poze. Este in stare impecabila. Eu am dat pe ea 3000 lei si o vand la jumatate de pret.

Cele care sunteti interesate, va astept sa-mi lasati mesaj privat pentru mai multe detalii si mai multe poze.

Spor la miresit

Inregistrat
    06.10.2013

Implicit Vand rochie de mireasa Maya Fashion - model 2013- sirena

Salutare miresici! Eu am avut nunta acum o luna si desi ma declar total indragostita de rochita mea de mireasa de aproximativ 8 luni (de cand ne-am vazut prima data si m-am hotarat s-o vand din lipsa de spatiu si pentru a se bucura de ea si alta viitoare miresica. Eu am 1.60 dar am purtat tocuri de 13 (deci poate fi purtata si de o miresica mai inalta). Am 50 de kg dar sistemul de inchidere la spate este pe siret, deci poate fi purtata de aproape orice miresica care si-o doreste. Rochita este din dantela si tiul si are trena si sistem de prindere. Sincer va spun ca m-am simtit foarte confortabil in ea.Rochita are culoarea ivoire si prin dantela are si anumite cristale, toata lumea mi-a spus ca este mult mai frumaosa in realitate decat in poze. Este in stare impecabila.Pretul de achizitie a fost de 3000 lei, eu o dau la jumatate de pret.

Cele care sunteti interesate, va astept sa-mi lasati mesaj privat pentru mai multe detalii si mai multe poze.

Spor la miresit
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us