Pagina 56 din 56 PrimulPrimul ... 646545556
Rezultate de la 441 la 445 din 445

Subiect: Decoratiuni cu baloane

Inregistrat
    12.03.2009

Implicit Re: Decorurile cu baloane

Citat Postat de ssimonikky Vezi mesajul
    Buna Imi poate zice cineva unde as putea invata sa amenajez o sala pentru nunti (asta implica tot :aranjamente de baloane-aici chiar nu am nici o idee unde as putea apela sa ma invete, huse de scaune , aranjamente de flori,etc.) Vrem sa ne deschidem o agentie de amenajari pentru nunti si petreceri si chiar am nevoie de ajutor
    Aranjamente de balone: sunt o multime de tutoriale pe net.
    http://www.balloonhq.com/faq/deco_sc...s.html#framing
    http://www.ehow.com/how_5215465_make...-balloons.html
    Huse scaune: intreaba fetele de pe lucrudemana, poate are cineva vreun tipar sau vorbeste cu o croitoreasa iscusita
    Aranjamente flori: imaginatie si tutoriale de pe net
    Bafta

Inregistrat
    10.02.2007

Implicit Re: Decoratiuni cu baloane

Citat Postat de nicky_CO Vezi mesajul
    Pupici fetelor! Acum o sapt. parca am vazut la Antena 1 la "Tablou de nunta" baloanele acelea luminoase cu heliu...mi-au placut f. mult insa nu am gasit nimic la firmele de specialitate,pe net.
    Ma puteti ajuta in acst sens?
    noi am avut doua baloane albastre in forma de inimioara in spatele mesei de onoare

Inregistrat
    24.10.2011

Buna,

In ultimul timp nu se mai folosesc baloanele la nunta. Puteti folosi ulte alte alternative: confetti, masini de baloane, etc. Intrebati si la restaurant pentru ca va mai dau idei si va dati seama si ce se potriveste in spatiul respectiv. La noi spatiul nu a fost foarte mare si nu il puteam incarca cu multe obiecte.

Inregistrat
    17.08.2011

Citat Postat de lisa2011 Vezi mesajul
    Buna,

In ultimul timp nu se mai folosesc baloanele la nunta. Puteti folosi ulte alte alternative: confetti, masini de baloane, etc. Intrebati si la restaurant pentru ca va mai dau idei si va dati seama si ce se potriveste in spatiul respectiv. La noi spatiul nu a fost foarte mare si nu il puteam incarca cu multe obiecte.
    Asta cam asa este, nu prea se mai folosesc baloanele, nu se mai poarta. Au avut si ele "era" lor de popularitate, dar acum parca au disparut.

Inregistrat
    17.02.2013

Implicit Re: Decoratiuni cu baloane/ Ballon style Constanta este Cea mai proasta alegere!

Buna fetelor! Si eu am visat la o nunta cu baloane ca in reclamele pe care le dau la Tv si am contactat cea mai populara firma din Constanta: Ballon style (cea mai difuzata reclama la tv etc) si am avut o nunta de cosmar!!! Ballon style Constanta este Cea mai proasta alegere! pe care o puteti face. Baloanele au fost mult prea putin umflate, culorile nu erau nicidecum cele alese de noi, baloanele cu heliu nu aveau suficient heliu si pe la ora 24.00 au inceput sa cada peste invitati, arcadele nu au fost deloc asa cum le-am vazut in poze!! O bataie de joc! Si au costat si o multime de bani! Ballon style Constanta este Cea mai proasta alegere! pe care o puteti face! Lipsa totala de profesionalism! I-am sunat si nici nu s-au deranjat sa vina sa remedieze lucrurile! A fost ingrozitor! Si acum vad ca au inceput sa-si faca reclama din nou peste tot! Spuneti si la alte persoane despre Ballon style Constanta! Sa nu pateasca ca mine!!! Am mai citit ca si alte persoane au patit la fel ca mine!!! Deci ceea ce vedeti la Tv nu este si ceea ce veti avea in realitate chiar daca contactati cea mai populara si scumpa firma! Ballon style Constanta este Cea mai proasta alegere! pe care o puteti face.

Pagina 56 din 56 PrimulPrimul ... 646545556

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us