Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 87 din 87

Subiect: Biserica/ cununia religioasa Calarasi

Inregistrat
    06.04.2011

Implicit Re: Biserica/ cununia religioasa Calarasi

Si biserica Sf. Alexe este frumusica.

Inregistrat
    06.08.2010

Citat Postat de ancuta29 Vezi mesajul
    Si biserica Sf. Alexe este frumusica.
    Da, intr-adevar e o biserica frumoasa. Am intrat in ea la un botez si mi-a placut mult si slujba tinuta de preoti. Probabil nu vor dezamagi nici la nunta.

Inregistrat
    29.08.2011

Eu nu stiu bisericile dupa nume, insa mi se pare ca majoritatea bisericilor din Calarasi au cam aceeasi arhitectura, atmosfera este asemanatoare adica cea de la Petrache, cea de langa primarie, Alexe de langa scoala2, Volna, depinde doar preotul care iti place acolo.
    O alta arhitectura are cea de langa Policlinica 2, este mai mare, mai impunatoare si mai noua, picturile de pe pereti sunt altfel. Merita vizitat si vazut si apoi ales.

Inregistrat
    03.01.2010

Fetelor eu va recomand cu caldura catedrala Sf.Nicolae de langa primarie, preotul este minunat si am avut o slujba superba! cu siguranta pentru mine si pentru ceilalti nu a fost plictisitoare slujba ca la alte Biserici.

Eu am optat pentru Sf. Anastasia.
    I'm not super hot or gorgeous...I don't have an amazing figure or a flat stomach...I'm far from being considered a model, but I'm ME. I love to wear my PJ's, blue jeans, T-shirts , I'm fun, random and crazy, and I don't pretend to be someone I'm not. I am who I am, love me or not, I won't change ME!

Inregistrat
    16.07.2012

Mie mi-a placut predica pe care o tine preotul de la biserica de langa primarie, in centru.

Salut,

Miresici care ati avut nunta de curand, ce Biserici recomandati si cat v-au costat? Multu!

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us