Pagina 84 din 84 PrimulPrimul ... 3474828384
Rezultate de la 665 la 671 din 671

Subiect: Miresici din Caras Severin

Inregistrat
    09.05.2013

Implicit Re: Miresici din Caras Severin

130 de lei meniul cu decoratiuni,fructe ,saratele,personal,apa,suc,bere,cafe, la discretie.la nera ne-au cerut 140 pe decoratiuni,meniu,bauturi si dj

Inregistrat
    09.05.2013

Rochita de unde ai luat-o?

Inregistrat
    18.05.2013

Citat Postat de miha24 Vezi mesajul
    Chiar daca mesajul nu-mi era adresat imi permit sa raspund eu. Cu cel mai mare drag eu ti-l recomand pe Iulian. Eu o sa ma fac la el si toate prietenele mele care s-au casatorit pana acum au fost tot la el. Caulta-l pe facebook. La foto... eu am pe cineva de la Herculane dar o prietena a facut cu sky studio si a iesit.. wow unde faci nunta? Intra(tu, si restul miresicilor din Caras) si pe miresici de 2013, se discuta mai mult acolo Avem si grup de facebook, daca vrei zi mi userul tau, si te adaug la grup Ce ma bucur ca incepe sa fie activitate si pe topicul asta
    Se poate sa ma adaugi si pe mine pe grupul de facebook?? Roxana Dobrin ma gasesti!!!multumesc

Inregistrat
    01.03.2012

Citat Postat de roxanabucates Vezi mesajul
    Se poate sa ma adaugi si pe mine pe grupul de facebook?? Roxana Dobrin ma gasesti!!!multumesc
    Nu te gasesc, dar da-mi tu add: Miha Tisca si te adaug apoi.
    La 2014 inca nu e foarte multa activitate dar imediat se aduna fetele. Si te adaug la 2013 ca sa mai vezi acolo ce discuta fetele.
    Unde faci nunta? La ce restaurant?
    [COLOR="magenta"][COLOR="magenta"]

[/COLOR][/COLOR]

Red face Re: Miresici din Caras Severin

Citat Postat de nicoleta.b Vezi mesajul
    Gata am rezolvat la restaurant.Nunta va fi la Aurora pe 19 iulie anul viitor.Meniul este variat iar oferta pe care am luat-o noi cu decoratiuni si bauturi incluse mi se pare super ok fata de celelalte rest la care ne-am interesat.Sper ca vom rezolva si cu muzica zilele astea...mie imi place de nicoleta sarbu.nu am vazut-o la nici o nunta,dar din ce am vazut la nuntile de pe net e ceea ce cautam.O sa mergem sa vb cu ea si cu formatia lui Doru Taranu.de foto video nu m-am interesat inca,dar sunt sigura ca vom gasi ceva frumos la un pret bun...sper.Urmeaza sa ne interesam din timp si de o cofetarie care sa faca si prajituri de casa,pe care le vom da acasa in caserole, si care face torturi asa cum imi imaginez eu dar care sa aiba si preturi rezonabile.In momentul de fata am decis ca vom lua invitatiile de pe net dar mai avem timp de gandire.marturii nu vom avea.in rest nu mai stiu.deocamdata ni ne stresam , rest si muzica sunt pe primul plan.in rest mai avem timp.tu cand ai nunta?te pup

Buna,sunt noua pe aici.Am avut casatoria civila in 2012 , iar in 2014 vom face si nunta religioasa.Doream sa te intreb daca ai aflat pe cineva la partea foto-video si la ce cofetarie te-ai decis. Mai am o nedumerire ce traditii ve-ti pune in practica si care sunt indatoririle nasilor.Noi vom avea 2 perechi de nasi .Voi cum stati cu restul pregatirilor? Multumesc anticipat de raspunsuri.

Inregistrat
    01.03.2012

Citat Postat de Cristina.Creniceanu Vezi mesajul
    Buna,sunt noua pe aici.Am avut casatoria civila in 2012 , iar in 2014 vom face si nunta religioasa.Doream sa te intreb daca ai aflat pe cineva la partea foto-video si la ce cofetarie te-ai decis. Mai am o nedumerire ce traditii ve-ti pune in practica si care sunt indatoririle nasilor.Noi vom avea 2 perechi de nasi .Voi cum stati cu restul pregatirilor? Multumesc anticipat de raspunsuri.
    Cristina, eu am avut nunta anul asta.
    Noi am avut la foto video niste baieti de la Herculane, am fost foarte multumiti, mai ales de raportul calitate pret. Daca esti interesata sa-mi spui ca iti dau datele de contact. Ii recomand cu toata inima. Poze am pe facebook. Cauta-ma si da-mi add(Miha Ienea).
    Tortul noi l-am facut la wow la gelaterie dar sincer nu ii recomand. Tortul a fost ok dar nu la fel de bun ca la degustare si mi-au cerut poza cu modelul, a fost ceva simplu cu flori naturale, au zis ca se poate face si m-am trezit cu un tort doar imbracat in fondant cu o hortensie plina de frunze in varf. Parerea mea e ca nu au inteles nimic sau cel putin nu si-au dat interesul.
    Traditii... in afara de steag si muzica dupa noi nu am avut nimic, nici macar buchetul nu l-am aruncat pt ca am uitat.
    Nasii noua ne-au luat doar lumanarile si au platit taxa la biserica. Eu stiu ca asa e in Banat la noi. Fara turte si alte nebunii Si am fost si noi nasi in septembrie si la fel am procedat.
    Pe cine ai la muzica?
    Te pup si spor la pregatiri.
    [COLOR="magenta"][COLOR="magenta"]

[/COLOR][/COLOR]

Inregistrat
    04.10.2012

Citat Postat de Cristina.Creniceanu Vezi mesajul
    Scuze de intarziere dar nu am mai intrat de ceva timp de forum! Eu sa stii k la foto video vreau ceva civilizat ca pret dar bun...asa ca de cateva luni tot caut.Am gasit pe cineva din Resita dar din pacate erau ocupati in data in care voi avea nunta,asa ca iti sugerez si tie sa te ocupi cat mai repede de aspectul asta.Dupa alte lungi cautari am descoperit pe cineva din Caransebes iar in 2 saptamani ne vom intalni cu el pt a-i putea da avansul si a vorbi detaliile.Sper sa nu mi-o ia alcineva inainte,pt k nu mai am rabdare sa mai caut pe alcineva la fel de bun.In legatura cu tortul...sa stii k nu m-am hotarat inca...eu as fi vrut pe cineva din Tm dar e cam departe si parca imi e frica sa care tortul atata drum.Mai e un laborator in Oravita care face niste torturi bestialee dar ceva mai ridicate ca pret...si iarasi e problema drumului.Probabil va ramane Wow din resita....dar nu sunt foarte incantata.Nasii i-am ales dar sincer chiar nu stiu care sunt indatoririle lor inafara de cumpararea lumanarilor...iar traditii...nu stiu...o sa mai caut si eu sa vad ce mai e pe la noi prin Banat.Cu muzica am rezolvat din mai; invitatiile,plicurile,cardurile de asezare si meniurile planuiesc sa le fac singura.Si cam atata deocamdata!
    Ultima editare de nicoleta_criss : 29.10.2013 16:44:11

Pagina 84 din 84 PrimulPrimul ... 3474828384

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us