Pagina 1 din 47 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 375

Subiect: Muzica nunta in Sibiu

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Muzica nunta in Sibiu

Voi avea DJ si n-as vrea sa-mi iau iar teapa.
    Pe scurt:din auzite,m-am dus si am vorbit cu un DJ,prin martie.Tipul parea OK in general.I-am spus cam ce gen de muzica preferam si el a spus ca are dar el va pune muzica dupa cum simte el starea de spirit a mesenilor.Am vrut sa-i spun ca atata timp cat eu il platesc nu hotareste el sau mesenii dar m-am abtinut.Eiiiii,sambata asta am fost la o nunyta unde tipul era DJ.A pus o muzica groaznica.Nimeni n-a dansat cu orele.si el cica simte atmosfera!!!Bleahh!
    Si,ca atare,am luat-o de la capat cu cautarile de DJ.Voi pe cine ati avut/aveti?Daca nu puteti sa scrieti pe site,trimiteti-mi va rog un MP.
    Multumesc

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

salut! vezi ca am deschis un black list, in sibiu este o firma Maggic marriage care da tepe, am inteles de dj-ul de la galileo ca s-a imbatat urat la o nunta si a facut scandal... eu stiu un DJ f. bun, dar e din mures, daca vrei poti vb cu el, poate se deplaseaza... cat e muzica prin sibiu?? adica cat costa? la noi merge cam la 10 000 000 un dj, 6 000 000 cu PC, si 20- 25 000 000 formatie!

daca te intereseaza, scrie-mi pe privat!

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.08.2006

Implicit

din pacate nici eu nu am gasit un dj ca lumea. stiti cums e zice ca muzica si vinul face totul la o petrecere. daca gasiti pe cineva sa ma anuntati si pe mine. mersi!

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    20.04.2006

Smile incearca asta

superdj.ro/contact.html[/url]. eu am nunta in Pitesti si tipii se deplaseaza.....costa 150 de euro + 50 deplasarea....mi-a dat si mie pontul mam, care i-a avut la nunta si mi-a zis ca a fost totul super...

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    03.08.2006

Implicit

draga rocsi, tu tot pe acei tipi i-ai anganjat? daca da, sa-mi spui cum a fost la nunta! mersi

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    20.09.2006

Implicit Re: DJ-Sibiu

Citat Postat de oanai
    Voi avea DJ si n-as vrea sa-mi iau iar teapa.
    Pe scurt:din auzite,m-am dus si am vorbit cu un DJ,prin martie.Tipul parea OK in general.I-am spus cam ce gen de muzica preferam si el a spus ca are dar el va pune muzica dupa cum simte el starea de spirit a mesenilor.Am vrut sa-i spun ca atata timp cat eu il platesc nu hotareste el sau mesenii dar m-am abtinut.Eiiiii,sambata asta am fost la o nunyta unde tipul era DJ.A pus o muzica groaznica.Nimeni n-a dansat cu orele.si el cica simte atmosfera!!!Bleahh!
    Si,ca atare,am luat-o de la capat cu cautarile de DJ.Voi pe cine ati avut/aveti?Daca nu puteti sa scrieti pe site,trimiteti-mi va rog un MP.
    Multumesc
    Oana, despre ce DJ vorbesti ? Te rog spune-mi, cred ca va fi si pt. noi o problema, muzica. Spune-mi cel putin prenumele, sau initialele, sa imi dau seama daca dau de el. Mersi ! Si bafta multa !!!

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    09.08.2006

Implicit Sunt disperata!

Am nevoie urgenta de un DJ. Unul deschis la minte, care sa fie de acord sa puna muzica pe care i-o dau eu si sa si completeze cu ce mai are el, inclusiv populara, ca de aia n-am (din zona Cluj, Arad si Sibiu). Sa nu-mi puna manele, sa nu vina cu idei de urcat mireasa pe masa si, mai ales sa fie liber pe 14 octombrie. Va rog sa ma ajutati, sunt DISPERATA!

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    09.07.2006

Implicit Re: Sunt disperata!

Citat Postat de alison
    Am nevoie urgenta de un DJ. Unul deschis la minte, care sa fie de acord sa puna muzica pe care i-o dau eu si sa si completeze cu ce mai are el, inclusiv populara, ca de aia n-am (din zona Cluj, Arad si Sibiu). Sa nu-mi puna manele, sa nu vina cu idei de urcat mireasa pe masa si, mai ales sa fie liber pe 14 octombrie. Va rog sa ma ajutati, sunt DISPERATA!
    in asa scurta perioada care ti-a ramas, eu zic sa vb cu un dj de club, sau sa apelezi la o agentie de organizari nunti, care o sa te usuce ,....dar macar rezolvi o treaba stringenta!

dar pana acum ?!ce s-a intamplat de ai ajuns in situatia aceasta?

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 47 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •