Pagina 3 din 23 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 178

Subiect: Origami

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Origami

Citat Postat de BlueMoni Vezi mesajul
    Nu stiu de ce se vad asa de rau pozele...pe calc meu erau normale, fara alb. Daca nu se inteleg le mai pun o data. Astept reactii

Sunt superbe!!!! Poti sa le folosesti linistita in decorarea salonului sau in marturii

Inregistrat
    10.12.2006

Implicit Re: Origami

Ma bucur ca va plac. Nu cred ca voi avea timp sa fac asa de multe incat sa le pot da in loc de marturii. Eu ma gandeam sa le pun pe mese din loc in loc, sa fie ceva colorat...cum ai pune pietricele, sau petale de trandafiri.

Inregistrat
    22.10.2006

Ar arata bine sa faci flori in culorile nuntii si sa le pui in cosuletze.
    E un decor superrr.

Inregistrat
    28.06.2006

As avea nevoie de cel putin 500 de bucati asa ca ai dreptate cand spui ca ar trebui sa incep de pe acum. Vom avea nunta de doua ori, o data la mine si o data la el. M-am gandit deja la un model, dar nu am avut timp sa fac fotografii sa va arat. Promit sa revin cu poze.
    am vazut intr-o revista de specialitate , nu pot sa dau nume clopotei facuti din hartie , albi si visinii,dar erau destul de mari!!! aratau super!

Inregistrat
    25.01.2007

Ma bucur ca va plac. Nu cred ca voi avea timp sa fac asa de multe incat sa le pot da in loc de marturii. Eu ma gandeam sa le pun pe mese din loc in loc, sa fie ceva colorat...cum ai pune pietricele, sau petale de trandafiri.
    O IDEE EXCELENTA!!!

Cale stii sa faci?

Inregistrat
    04.02.2007

Si mie mi-a placut f. f. mult. Chiar ar fi pacat sa nu-ti folosesti talentul. Mie mi-ar place sa primesc asa ceva la o nunta. Te felicit!

Inregistrat
    22.06.2007

Am promis ca revin cu poze...le-am facut in seara asta
    Imi plac foarte mult... Pana la urma te-ai decis cum le folosesti pentru nunta?

Inregistrat
    22.06.2007

Citat Postat de Ananda Vezi mesajul
    Va salut viitoare si foste miresici, ce sa zic de cateva saptamani "survolez" site-uri cu teme de decoratiuni iar ce am gasit aici....m-a fascinat si cel m-a bagat si mai rau in ceata ..nu mai stiu cum sa decorez care sa fie tema ...vai nu pot sa le iau pe toate ???
    Legat de decoratiuni ca aici am o mare problema am fost la o nunta recent si am ramas ca boul la poarta noua...ce sa zic toaaate dar absolut toaate decoratiunile erau facute din hartie..( am sa incerc sa postez si niste poze...facute de mine...nu prea le am cu incadratul in poza )..cred ca tin de origami pentru ca ce mi-a placut cel mai mult erau niste "bombe" globuri de diferite marimi pe galben , auriu si un mov pal agatzate ca globurile de craciun, n-are sens sa zic ca toaata noaptea mi-am rupt gatul dupa ele ...
    va rog sa-mi spuneti ce parere aveti pentru ca eu n-am mai vazut...
    multumesc si bine v-am gasit
    Imi plac... E o idee buna, am putea incerca si noi sa vedem daca sunt greu de facut si daca nu sa facem ca avem cam 100 de persoane

Pagina 3 din 23 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us