Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 72 din 72

Subiect: Foto si video in Calarasi

Inregistrat
    28.02.2011

Implicit Re: Foto si video in Calarasi

Citat Postat de oLiMpIa_cl Vezi mesajul
    mi-am ales si fotograful si cameramanul pentru nunta...cei de la fabrica de amintiri...bogdan voinea si gabriel postole ...va recomand cu caldura aceasta echipa

multumim pentru recomandare!..dar atentie!!inca nu ai primit filmarea sau pozele cu nunta ta. Fotografii si cameramanii de regula pentru prezentare in fata clientilor folosesc cele mai reusite opere ale lor. Despre cele rele...nimic. Nu ma intelege gresit, nu spun ca nu sunt buni sau ca sunt cei mai buni, vreau doar sa sti ca poti recomanda niste servicii(nu neaparat foto video) din experienta ta, adica dupa nunta sa ne arati sau sa ne spui cum a fost. Abia atunci poti recomanda: DA sunt buni sau NU nu sunt buni!!..in functie de ce ati cerut si ce ati primit. SAVIAN a facut acest lucru. Dupa nunta a putut lauda sau critica echipa foto-video cu care a lucrat. Multumim SAVIAN!! mesajul tau este binevenit. Felicitari pentru dans!!

Pe cine imi recomandati pentru un pachet foto - video in Calarasi?? Multumesc

Inregistrat
    24.09.2012

Citat Postat de rozze_sandra Vezi mesajul
    Pe cine imi recomandati pentru un pachet foto - video in Calarasi?? Multumesc
    Spuneai ca ii vrei pe cei de la binecuvantare,ai luat legatura cu ei?
    “It is not a lack of love, but a lack of friendship that makes unhappy marriages.”
    ― Friedrich Nietzsche

Citat Postat de alyangel Vezi mesajul
    Spuneai ca ii vrei pe cei de la binecuvantare,ai luat legatura cu ei?
    Da, am vb si pana la urma cred k raman la ei ptr k mi se par cei mai profi din Calarasi si au preturi ok. La video nu stiu ce sa zic, nu prea am vazut filmari facute de ei. Tu parca tot pe ei ii vrei nu???

Inregistrat
    24.09.2012

Da, am vb si pana la urma cred k raman la ei ptr k mi se par cei mai profi din Calarasi si au preturi ok. La video nu stiu ce sa zic, nu prea am vazut filmari facute de ei. Tu parca tot pe ei ii vrei nu???
    Da....mie imi plac si filmarile,cel putin cele pe care le au pe site-ul lor....
    Ce pachet alegi si care este pretul?
    Dupa ce stabilim data o sa luam si noi legatura cu ei....sper sa fie bine!
    “It is not a lack of love, but a lack of friendship that makes unhappy marriages.”
    ― Friedrich Nietzsche

Da....mie imi plac si filmarile,cel putin cele pe care le au pe site-ul lor....
    Ce pachet alegi si care este pretul?
    Dupa ce stabilim data o sa luam si noi legatura cu ei....sper sa fie bine!
    Pai noi deja am vb q ei la telefon , dar daca noi stam in Bucuresti a zis k stabilim mai multe cand ajungem in Calarasi, mai exact pe 08.06. La telefon mi-a zis ca cel mai ieftin pachet este 600 E. Eu doar la ei am mai gasit liberptr data noastra.

Inregistrat
    24.09.2012

Pai noi deja am vb q ei la telefon , dar daca noi stam in Bucuresti a zis k stabilim mai multe cand ajungem in Calarasi, mai exact pe 08.06. La telefon mi-a zis ca cel mai ieftin pachet este 600 E. Eu doar la ei am mai gasit liberptr data noastra.
    Hello!
    am fost astazi si am semnat contractul si pentru foto-video,imi zicea ca o sa mai vina cineva duminica viitoare tot din Bucuresti sa discute pentru 30.08.2014,mi-am dat seama ca este vb despre voi .
    Noi am ales pachetul Platinum,este mai scumputz,dar merita,si pentru ca am ales acest pachet avem reducere 50% la sedinta :Trash the dress
    In sfarsit m-am linistit....nu mai suntem chiar asa in urma cu pregatirile.
    O seara buna!
    ― Friedrich Nietzsche

Hello!
    am fost astazi si am semnat contractul si pentru foto-video,imi zicea ca o sa mai vina cineva duminica viitoare tot din Bucuresti sa discute pentru 30.08.2014,mi-am dat seama ca este vb despre voi .
    Noi am ales pachetul Platinum,este mai scumputz,dar merita,si pentru ca am ales acest pachet avem reducere 50% la sedinta :Trash the dress
    In sfarsit m-am linistit....nu mai suntem chiar asa in urma cu pregatirile.
    O seara buna!
    Buna,
    Daa despre noi este vorba, am stabilit sa ne intalnim duminica cu ei ptr ca sambata erau ocupati. O sa vedem si noi ce oferte au si sper sa luam cea mai buna decizie.

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us