Pagina 1 din 52 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 410

Subiect: Restaurant Onyx

Inregistrat
    24.01.2007

Question Restaurant Onyx

Stie cineva cum arata noul Onyx? am inteles ca mai fac acum o sala si ma intrebam daca e draguta.

mersic

Implicit Re: Onyx restaurant nou

Buna!

Asta vara cand am fost sa discut cu cei de la Onix mi-au propus si mie noua sala. Din pacate din 2005 sala respectiva a ramas la stadiul de fundatie. Mergi personal si vezi daca au mai evouluat lucrarile. Daca e tot fundatie, te sfatuiesc sa spui pas.
    Din descrierea lor sala ar fi foarte interesanta. E in forma de amfiteatru, deci mesele sunt pozitionate pe trepte si vizibilitatea e mai buna. Ringul de dans va fi in mijloc. In schimb va fi o sala moderna, deci fara candelabre...

O nunta de vis,
    Cata

Inregistrat
    21.07.2006

Buna,

aseara am luat masa la Onyx si chelnerul ne-a spus ca pe 27 mai 2007 e prima nunta in sala noua..deci trebuie sa fie gata pana atunci!

Numai bine!

Inregistrat
    20.04.2006

Ati putea sa dati mai multe detalii despre acest restaurant?

Inregistrat
    24.01.2007

Smile Re: Onyx restaurant nou

Citat Postat de CataAna Vezi mesajul
    Buna!

Asta vara cand am fost sa discut cu cei de la Onix mi-au propus si mie noua sala. Din pacate din 2005 sala respectiva a ramas la stadiul de fundatie. Mergi personal si vezi daca au mai evouluat lucrarile. Daca e tot fundatie, te sfatuiesc sa spui pas.
    Din descrierea lor sala ar fi foarte interesanta. E in forma de amfiteatru, deci mesele sunt pozitionate pe trepte si vizibilitatea e mai buna. Ringul de dans va fi in mijloc. In schimb va fi o sala moderna, deci fara candelabre...

O nunta de vis,
    Cata
    Multumesc tare mult pt sfat. Din pacate sala este inca in stadiul de ...santier. Am fost acolo acum cateva seri si chelnerii nu prea stiau cum o sa fie, iar tipul care trebuia sa fie acolo sa ne arate sala nu prea ne-a asteptat - desi sunasem si aranjasem o intalnire.

Oricum, cred ca nu voi alege sala aceasta. Din cate au zis ei, prima nunta acolo e undeva in mai, asa ca multa bafta celor care au rezervat atunci!

Cele bune,
    Tzestoshica

Inregistrat
    30.01.2007

Talking Re: Onyx restaurant nou

Buna,miresicilor!
    Si eu am nunta in 2007 si mi-au spus cei de la onyx sa revin ...... . Nu-mi gasesc sala cu o terasa frumosa,k imi doresc "PURCEL LA PROTAP" . CINE MA POATE AJUTA??? Astept rasp.....

Inregistrat
    03.02.2007

Mai are cineva noutati despre sala noua? Tot la stadiul de santier este?

Inregistrat
    24.01.2007

Smile Terasa Onyx

Salutare,

Are cineva o idee despre cum e pe terasa la Onyx? Ma gandesc sa fac nunta acolo, dar problema e ca tot in seara aia va mai fi o nunta in restaurant la Onyx. Oare se va auzi muzica din restaurant pana pe terasa? A mai fost cineva la nunti pe terase (in august)?

Mersic,
    Alina

Pagina 1 din 52 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us