Rezultatele sondajului: Ce parere ai despre acest dans, MUSAMAUA?

Voturi
135. Nu poți vota în acest sondaj
  • il vreau la nunta mea pt k este antrenant

75 55,56%
  • nu mi se pare asa interesant

60 44,44%
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 138

Subiect: dans nou si haios la nunta, MUSAMAUA-Ce parere aveti?

Implicit dans nou si haios la nunta, MUSAMAUA-Ce parere aveti?

la noi la nunta dj-ul bobitza a venit cu o noutate..musamaua, dans pe care l.a pus dupa brasoveanca, avand un pic de legatura
    eu nu am o filmare, dar am gasit pe youtube

http://www.youtube.com/watch?v=3hXrZf5GSSQ

http://www.youtube.com/watch?v=5QGSMjS9bCs

voi l.ati avut la nunta?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    30.08.2009

Implicit Re: dans nou si haios la nunta, MUSAMAUA-Ce parere aveti?

foaaarte tareee dansul.).eu nu l-am intalnit niciodata.pe youtube am vazut ca era destul de cunoscut..probabil era specific pentru zona unde era nunta.

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

foarte tare...il vreau si eu...

sigur il voi avea la nunta

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

la noi chiar a facut senzatie..sa ii vezi pe nuntasi cum se chinuiau sa faca ceea ce le spunea dj-ul..a fost haios tare
    Citat Postat de ciocolatika Vezi mesajul

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    06.10.2007

mie nu-mi place. nu se compara cu pinguinul

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.03.2009

Citat Postat de ciocolatika Vezi mesajul

s-a facut...ti-l livrez pe mess de acasa
    si noi l-am avut...dar il stiam de vre-o 3 ani se tot pune pe la nunti cu toate ca sunt multi dj care nu au auzit de el
    <object height="180" width="120"></object>

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    27.01.2009

BUNA, interesanta melodie si dansul la fel

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.01.2009

Si noi l-am avut la nunta si l-am mai dansat la vreo doua. E foarte distractiv, mai ales cand trebuie sa mergi ca piticu'.

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •