Pagina 195 din 195 PrimulPrimul ... 95145185193194195
Rezultate de la 1.553 la 1.557 din 1557

Subiect: Rochii de mireasa in Constanta

Inregistrat
    24.01.2014

Implicit Re: Rochii de mireasa in Constanta

stie cineva pe ce data se va tine targul de nunti din constanta ?

Inregistrat
    27.09.2012

Citat Postat de AndreeaDima Vezi mesajul
    stie cineva pe ce data se va tine targul de nunti din constanta ?
    Buna. Targul va avea loc anul acesta in perioada 4-6 aprilie

Inregistrat
    09.01.2014

Stiu ca toate rochiile se fac la comanda, dupa masurile miresei , oriunde te-ai duce.... dar este mai covenabil sa ma duc la o croitoreasa care sa-mi faca rochia dupa modelul si ideile mele, sau sa ma duc in magazinele specializate?

Inregistrat
    13.08.2013

Citat Postat de andrulin Vezi mesajul
    Nu am poza, nu te lasa sa faci poze, pt ca sunt create de un designer, iar rochia e gata in 3 luni.
    M-a costat mult mai ieftin decat in alte parti, unde am vazut rochii de mireasa importate, dantelate majoritatea, dar nu orice dantela e frumoasa, majoritatea dantelelor mie nu mi-au placut, dadea impresia ca e perdea sau mileu pe rochie.
    Am beneficiat de reducerea pana la finalul lunii februarie de 20% si pretul ei este de 2400 ron fara voal.
    Se merita sa mergi in Buc, sunt mai multe magazine si vezi multe modele, adica ai de unde alege. Oricum daca iti faci o lista cu mai multe magazine si mergi sa te uiti eu zic ca e imposibil sa nu iti gasesti un model potrivit si care sa-ti placa. Ca si preturi difera, cele din import sunt mai scumpe, dar mie mi s-au parut incomode majoritatea si nu mi-au placut cum sunt lucrate. Cele lucrate in Romania sunt mai ieftine, dar si aici depinde de materiale, adica daca e dantela e mai scump din start. Depinde de rochii, de modele pt preturi.
    Eu in Cta la pretul asta am vazut numai rochii care mie nu mi-au placut si nu mi s-au parut de calitate, plus ca erau incomode majoritatea.
    Daca te hotarasti sa ajungi in Buc iti sugerez eu unde sa mergi si la ce magazine se merita sa te duci.
    Buna, te rog din suflet da-mi si mie un reper pe unde sa merg in Buc in cautarea rochitei! Pe aici prin Cta, oferta este limitata! Multumesc mult

Inregistrat
    08.08.2014

vand rochie de mireasa-tip printesa- cu dantela frantuzeasca si cristale Swarovski aplicate manual pe corset. rochia este lucrata pe comanda la o casa de moda de renume din Istanbul (Askin Goksu). am purtat rochia jumatate din eveniment (aprox 6 ore) deoarece dupa ora 24:00 am purtat o alta rochie. pretul de vanzare este de 4500 ron.
    BONUS:
    -pantofi de mireasa albi simpli marimea 40
    -trusou pt noaptea nuntii Nou
    -diadema
    -voal simplu sau cu dantela la alegere
    pentru detalii :0722581820

Pagina 195 din 195 PrimulPrimul ... 95145185193194195

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us