Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 20 din 20

Subiect: Vreau sa devin asistenta medicala!

Inregistrat
    02.11.2007

Implicit Re: Vreau sa devin asistenta medicala!

Citat Postat de babie Vezi mesajul
    la mine va fi mai usor, o am aici pe mama, pe sora mea (sta cu mine pe scara), nasii in blocul de langa noi! se va gasi cineva sa ma ajute, sunt sigura!
    doar ca, mai amanam putin, caci vrem sa ne schimbam apartamentul, sa ne mutam de la 2 la 3-4 camere, sa aiba si bebe o camera numai a lui!
    stii cumva cei care lucreaza in domeniu cam ce salarii au?

Inregistrat
    19.08.2008

Citat Postat de ameli2008 Vezi mesajul
    stii cumva cei care lucreaza in domeniu cam ce salarii au?
    depinde de farmacie (in facultate, proful de analiza economico financiara m-a invatat ca cel mai bun raspuns, dar si cel mai frecvent e "depinde")
    in farmaciile mari, unde se lucreaza si in ture, salariul unui asistent sare de 1500 de lei
    in cele mai mici, undeva la 1000 lei cred......farmacistii au mai mult!
    oricum, pt mine ar fi tentanta ideea de a-mi deschide un plafar! sa vedem cum stam cu banii si cu optimismul peste vreo 2 ani, cand imi iau adeverinta de libera practica (fara ALP nu te angajeaza nimeni, nu poti face decat voluntariat)
    mamica "mutanta" MTHFR C677T heterozigot, 675 5G/5G genotip homozigot, 844GA genotip heterozigot
    clexane 0.6*1/zi, femibion 2 1/zi, acifol 5mg 1/zi, arefam 200*3/zi

Inregistrat
    02.11.2007

Citat Postat de babie Vezi mesajul
    depinde de farmacie (in facultate, proful de analiza economico financiara m-a invatat ca cel mai bun raspuns, dar si cel mai frecvent e "depinde")
    in farmaciile mari, unde se lucreaza si in ture, salariul unui asistent sare de 1500 de lei
    in cele mai mici, undeva la 1000 lei cred......farmacistii au mai mult!
    oricum, pt mine ar fi tentanta ideea de a-mi deschide un plafar! sa vedem cum stam cu banii si cu optimismul peste vreo 2 ani, cand imi iau adeverinta de libera practica (fara ALP nu te angajeaza nimeni, nu poti face decat voluntariat)
    ok.msabia astept sa incep si eu

Inregistrat
    19.11.2008

Citat Postat de ameli2008 Vezi mesajul
    ms de informatii ma voi inscrie si eu anul acesta iar in privinta copiluluieu merg pe29 si parca nu as vrea sa fac copil pe timpul scolii pt. ca nu stiu daca ma voi descurca.
    Daca faci copil in timpul scolii poti sa ingheti anul scolar.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us