Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 32

Subiect: Casa Ispas

Inregistrat
    19.09.2009

Implicit Casa Ispas

buna..va rog din suflet daca aveti poze de la casa ispas postati.merg f rar la bz. si as vrea sa facem acolo nunta.multumesc

Implicit Re: Casa Ispas Buzau

Citat Postat de ratuskca Vezi mesajul
    buna..va rog din suflet daca aveti poze de la casa ispas postati.merg f rar la bz. si as vrea sa facem acolo nunta.multumesc
    Buna,
    la mine la semnatura gasesti poze de la Restaurantul Casa ISPAS. Si finii mei tot acolo au facut. Astept poze si de la ADE .

Inregistrat
    07.04.2009

o sa iti trimit cateva poze. eu am facuta acolo. a fost totul super.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.04.2009

iti mai trimit cateva ca sa iti faci o impresie mai buna!!!!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    04.05.2008

intradevar a fost o nunta foarte reusita tinind cont ca esti nora domnului Ispas

Nu contreaza ca este sau nu nora Domnului Ispas, eu nu o cunosc pe Sirfritz, e prima oarca cand o vad, dar pot sa iti spun ca si nunta mea a fost una minunata acolo si asta e din pricina personalului si nu in ultimul rand a D. Ispas. Sunt toti profi. Ei depun efortul ca totul sa fie pe placul mirilor .
    Sirfritz, felicitari si Casa de Piatra! Cine s-a ocupat de aranjamente ? Sunt superbe .

Inregistrat
    21.08.2008

Citat Postat de sirfritz Vezi mesajul
    o sa iti trimit cateva poze. eu am facuta acolo. a fost totul super.

Foarte frumos..., observ ca totul a fost aranjat pana in cel mai mic detaliu...

Inregistrat
    07.04.2009

Citat Postat de Diana2000 Vezi mesajul
    Nu contreaza ca este sau nu nora Domnului Ispas, eu nu o cunosc pe Sirfritz, e prima oarca cand o vad, dar pot sa iti spun ca si nunta mea a fost una minunata acolo si asta e din pricina personalului si nu in ultimul rand a D. Ispas. Sunt toti profi. Ei depun efortul ca totul sa fie pe placul mirilor .
    Sirfritz, felicitari si Casa de Piatra! Cine s-a ocupat de aranjamente ? Sunt superbe .
    eu personal m am ocupat de aranjamente am ales totul dar si cu ajutorul unei persoane care mi-a facut aranjamentele florale . eu am ales culori nuante cu acordul ei ca toate se potrivesc si dau bine. iar eu aici am vb despre restaurant in sine nu despre gradul meu de rudenie. pur si simplu a cerut cineva informatii despre restaurant iar eu am pus poze de la nunta mea facuta acolo.

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us