Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 13

Subiect: Hotel Strelitia

Inregistrat
    11.09.2009

Post Hotel Strelitia

Buna fetelor,

Ma poate juta cineva cu informatii despre hotel Strelitia? Am nunta in mai 2010 si sunt cam intarziere cu rezevatul salii

Inregistrat
    20.06.2007

Implicit Re: hotel Strelitia

La Strelitia am fost doar in sala de jos. E destul de ok, dar iluminare e groaznica (3 tipuri de lumini intr-o sala...). Mancarea e buna, dar servirea a lasat putin de dorit. Poate depinde si de miri cati chelneri aleg sa aiba la nunta. Deco a aratat chiar bine, dar nu stiu la ce pret.
    Carpe diem

Inregistrat
    11.09.2009

Merci fetelor de sfaturi.
    Am fost sa vorbim cu cei de la hotel si ni s-a zis ca nu se platesc ospatarii, dar am aflet de cazuri care in dimineata de dupa nunta li s-au cerut sa plateasca chelnerii cu cat este un meniu.

Stiti ceva de genul asta?

Inregistrat
    11.09.2009

Implicit muzica

Multumesc de sfaturile pe care le-am primit. poate careva sa-mi zica ceva de Otilia Balcu? Preturi?

Inregistrat
    14.05.2008

Citat Postat de rosetm Vezi mesajul
    Merci fetelor de sfaturi.
    Am fost sa vorbim cu cei de la hotel si ni s-a zis ca nu se platesc ospatarii, dar am aflet de cazuri care in dimineata de dupa nunta li s-au cerut sa plateasca chelnerii cu cat este un meniu.

Stiti ceva de genul asta?
    Nu este adevarat Ospatarii si bucatarii sunt inclusi in pretul meniului pe noi nea ajuns un meniu in august 2009 ~150 cu tot cu ospatari bucatari si decoratiile salii Sunt ffff multumita de ei siii recomand

Inregistrat
    11.09.2009

Multumesc de informatie.
    As mai avea o intrebare si anume daca a mai trebuit sa platesti ceva dimineata si anume suc, apa, cafea?

Inregistrat
    16.01.2009

O prietena de-a mea isi facuse nunta acolo, arata bine restaurantul. Ospatarii,chiar daca se spune ca nu trebuie platiti.. tot trebuie sa fii atent cu ei si sa le dai ceva ca sa se poarte frumos cu invitatii.

Inregistrat
    11.09.2009

DEE, cand a a vut prietena ta nunta la Strelitia?

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us