Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 67

Subiect: Millenium - fosta cantina TCH

Inregistrat
    09.09.2008

Implicit Re: Restaurant Millenium - fosta cantina TCH - VALCEA

Citat Postat de orion2009 Vezi mesajul
    Se pare ca nu sunt singura care a avut probleme cu personalul de la TCH!!! Iar d-na "Blonda" se pare ca e personajul principal... . Pacat, resturantul e chiar super!!!!
    Acum m-am uitat in urma la mesajele acestui topic si am vazut ca si tu ai mentionat de doamna blonda. Hmmm....dar nu se poate face nimic in legatura cu dumneaei????? E localul ei, e chiar asa importanta pentru acest restaurant???
    Revin cu o completare la ce am scris; acel nuntas caruia i-a facut "urarea" era chiar sotul meu!!! Din respect pentru mireasa (prietena mea cea mai buna) nu am facut scandal....dar crede-ma ca nu mi-a cazut deloc bine
    Sunt platiti pentru asta si ar trebui sa se comporte ca atare!!!!
    Sa-i fie rusine!
    Miresici din Rm Valcea care vreti sa faceti nunta acolo poate mentionati cate ceva despre aceasta "doamna blonda" si conducerii restaurantului; si pt dovezi rugati-i sa viziteze acest forum unde pot vedea parerile miresicilor si ale nuntasilor participanti

Inregistrat
    18.01.2009

Citat Postat de adelinapaun Vezi mesajul
    Acum m-am uitat in urma la mesajele acestui topic si am vazut ca si tu ai mentionat de doamna blonda. Hmmm....dar nu se poate face nimic in legatura cu dumneaei????? E localul ei, e chiar asa importanta pentru acest restaurant???
    Revin cu o completare la ce am scris; acel nuntas caruia i-a facut "urarea" era chiar sotul meu!!! Din respect pentru mireasa (prietena mea cea mai buna) nu am facut scandal....dar crede-ma ca nu mi-a cazut deloc bine
    Sunt platiti pentru asta si ar trebui sa se comporte ca atare!!!!
    Sa-i fie rusine!
    Miresici din Rm Valcea care vreti sa faceti nunta acolo poate mentionati cate ceva despre aceasta "doamna blonda" si conducerii restaurantului; si pt dovezi rugati-i sa viziteze acest forum unde pot vedea parerile miresicilor si ale nuntasilor participanti
    Ar fi bine ca cei care vor vrea sa faca nunta acolo sa specifice ca ar prefera sa se lipseasca de serviciile doamnei respective... Poate ar iesi "ceva"... E foarte rau cand cineva iti strica "the big day", chiar daca nu o face intentionat...

Citat Postat de adelinapaun Vezi mesajul
    Bun gasit miresici din Rm. Valcea

Vroiam doar sa va spun si eu o parere in legatura cu acest restaurant; desi sunt din Sibiu am participat deja la doua nunti ce au avut loc la acest restaurant.
    ....
    FELICITARILE mele pentru formatia localului au fost la mare inltime si s-a dansat tot timpul

Sper sa va foloseasca aceste informatii

Spor la pregatiri si ganduri bune
    Ms frumos pt mersaj. Chiar k mi-a folosit. O sa tin minte precizarile in legatura cu staff-ul. Ma bucur sa aud k formatia aleasa se ridica la asteptari. Am auzit cateva cantece deoarece ne-au trimis un cd dar e diferit live fata de un cd. Sarbatori fericite si multumiri din suflet ;~)

Citat Postat de orion2009 Vezi mesajul
    Ar fi bine ca cei care vor vrea sa faca nunta acolo sa specifice ca ar prefera sa se lipseasca de serviciile doamnei respective... Poate ar iesi "ceva"... E foarte rau cand cineva iti strica "the big day", chiar daca nu o face intentionat...
    He he he chiar k o sa ma lipsesc de serviciile doamnei chiar dc am un ospatar in minus
    va pupic si ms mult

Eu am fost la o nunta acolo si a fost ok... adica sala era decorata frumos si avantajul e ca e destul de mare si ai loc de dans. . Mancarea nu era foarte stralucita, sau cel putin asa mi s-a parut. Oricum spor la miresit

Citat Postat de simonikool Vezi mesajul
    Eu am fost la o nunta acolo si a fost ok... adica sala era decorata frumos si avantajul e ca e destul de mare si ai loc de dans. . Mancarea nu era foarte stralucita, sau cel putin asa mi s-a parut. Oricum spor la miresit
    Ms frumos, la fel doresc tuturor mireselo. Oricum nu stiu ce m-as fi facut fara voi, k voi mi-ati dat curaj va pooppp

Inregistrat
    03.05.2010

Buna, fetelor! In legatura cu restaurantul Millenium am si eu o intrebare: vi s-a impus un numar minim de invitati?

Inregistrat
    05.05.2010

fetelor am rugamintea sa imi spuneti daca am in jur de 200 de pers mai am loc si de dans ?

Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us