Pagina 2 din 27 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 212

Subiect: Invitatii de nunta in SM

Inregistrat
    13.11.2009

Implicit Re: Invitatii de nunta in SM

Citat Postat de roxi_libo Vezi mesajul
    Merci fetelor, mi-am luat invitatiile, doar ca am luat-o pe cea cu fluturas, m-am decis ffffgreu.

Am pus poze in care se vad mai binisor. Invitatia nu va avea poza, ci initialele noastre.
    Tilla tu ce invitatie ai ales?

Dar si invitatiile de la eden sunt mai mult decat superbe, eu voi face la ei meniurile, place carduri, si alte "maruntisuri" care imi plac foarte foarte mult.
    iar acum, dupa ce ai reusit sa-ti rezolvi toate cele necesare, nu ai vrea sa te ocupi si de ale noastre? ..esti foarte harnica..bravo!!!!

Inregistrat
    11.11.2009

Citat Postat de roxi_libo Vezi mesajul
    Merci fetelor, mi-am luat invitatiile, doar ca am luat-o pe cea cu fluturas, m-am decis ffffgreu.

Am pus poze in care se vad mai binisor. Invitatia nu va avea poza, ci initialele noastre.
    Tilla tu ce invitatie ai ales?

Dar si invitatiile de la eden sunt mai mult decat superbe, eu voi face la ei meniurile, place carduri, si alte "maruntisuri" care imi plac foarte foarte mult.
    Mi-am comandat in Cluj invitatiile la tbz bucuresti. Cred ca si invitatia ta e de acolo ,nu? Am vazut invitatia in catalogul lor. Eu mi-am ales acest model:
    E super, pe site pretul e peste 5 lei iar eu l-am luat cu 1,9 lei cu personalizare. Cred ca am iesit bine si mie chiar imi place.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    11.10.2009

Smile Re: Invitatii de nunta in SM

Citat Postat de Tilla Vezi mesajul
    Mi-am comandat in Cluj invitatiile la tbz bucuresti. Cred ca si invitatia ta e de acolo ,nu? Am vazut invitatia in catalogul lor. Eu mi-am ales acest model:
    E super, pe site pretul e peste 5 lei iar eu l-am luat cu 1,9 lei cu personalizare. Cred ca am iesit bine si mie chiar imi place.
    Si mie mi-a placut modelul asta!!!
    Eu am am luat invitatiile acum din acelas motiv. Pe site spunea ca sunt 7.5cva si am dat 2.9Ron. Textul il trimit doar in 14iunie da' daca tot am avut banii am zis sa le luam sa stim ca le-am bifat.

Sincer imi place tare mult sa ma stresez cu nunta cred ca ati observat

Inregistrat
    26.02.2008

Roxi, foarte frumoasa invitatie.

Si invitatia noastra a fost tot de la tbz bucuresti, comandate la un targ de nunti din Timisoara. Sunt foarte seriosi si cooperanti (noi i-am stresat cu mail-urile ca nu incapea textul nostru in pagina invitatie, si de fiecare data au fost draguti cu noi).

http://picasaweb.google.ro/canpean.adriana

<INPUT id=gwProxy type=hidden><!--Session data--><INPUT id=jsProxy onclick=jsCall(); type=hidden><INPUT id=gwProxy type=hidden><!--Session data--><INPUT id=jsProxy onclick=jsCall(); type=hidden>

Inregistrat
    13.09.2009

Felicitari, Tilla si Roxi, sunt foarte frumoase invitatiile.

Spor la treaba

Inregistrat
    13.11.2009

roxi, tilla.............si mie imi plac invitatiile voastre..

nu stiu daca e noutate ori nu..dar mie mi-a atras atentia invitatia a carei imagine o atasez..e din placute de lemn... imi place..daca nu as avea nevoie de atat de multe invitatii si daca as dispune de un buget considerabil mai mare..as alege acest model..
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    11.10.2009

Citat Postat de gabitza_roca Vezi mesajul

nu stiu daca e noutate ori nu..dar mie mi-a atras atentia invitatia a carei imagine o atasez..e din placute de lemn... imi place..daca nu as avea nevoie de atat de multe invitatii si daca as dispune de un buget considerabil mai mare..as alege acest model..
    Daca vrei ceva deosebit vezi invitatiile helen.. si ele sunt frumoase, dar costisitoare.. de la 7ron in sus..

Inregistrat
    11.11.2009

Citat Postat de gabitza_roca Vezi mesajul

Nu-ti face grij. Toata lumea va arunca invitatia ta la cos. Asta nu inseamna sa alegi ceva ieftin. trebuie sa-ti gasesti ceva simplu care iti place si e la pret ok.

Pagina 2 din 27 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us