Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 37 din 37

Subiect: Foto - video in Targoviste

Inregistrat
    22.09.2011

Implicit Re: Foto - video in Targoviste

Citat Postat de raluca22 Vezi mesajul
    buna si scuze daca ma bag in seama dar am tot citit si eu si inainte si dupa de nunta aceste postari.nu inteleg de ce exista asa rautate...este loc sub soare pentru toata lumea.Eu l-am avut pe daniel dumbrava la nunta mea din februarie si am fost mai mult decat multumita....Sty cum se spune ca fiecare are parerea lui si mai ales bugetul lui dar asta nu inseamna ca unul nu e bun sau sa spunem mai bine uita de el.Parerea mea viitoarelor miresici este ca intotdeauna trebuie sa ne orientam in functie de exigentele fiecaruia si mai ales de bugetele disponibile.Dar haide sa nu fim rele!
    Buna

Am si eu o intrebare (nu pot trimite PM)....eventual daca vrei imi poti raspunde tu prin PM....ma interesa pana la ce ora a ramas la eveniment daniel.... bine, eu am vorbit pentru o eventuala colaborare cu sotia acestuia, Ana si m-am speriat pentru ca mi-a spus ca poate sta pana la maxim 3 (si nu mai mult de 16 ore la eveniment)...si pana la acea ora e mai mult ca sigur ca nu se termina macar toate obiceiurile de la o nunta (tortul, aruncarea buchetului, etc)

Merci frumos

Inregistrat
    20.02.2012

Buna Vera

Ca si fotografi din Targoviste iti pot recomanda pe:

Ciprian Grigorescu,

Cezar Brasoveanu

Eduard Ionescu

Nu vreau sa dau linkuri sa nu se inteleaga gresit....
    Toti 3 sunt fotografi buni(zic eu) si merita luati in calcul.
    O cautare pe google te-ar putea lamuri.

Citat Postat de vera48 Vezi mesajul
    Salutare! Am si eu nunta pe 3 iulie 2011, cine ma poate ajuta cu un fotograf bun si serios in acelasi timp. A lucrat careva cu cei de la Genesis?

Inregistrat
    16.03.2010

Maria Brojbeanu ..daca te intreseaza noi pe ea am ales-o pentru nunta .bafta

Inregistrat
    28.12.2010

Citat Postat de amazon Vezi mesajul
    Buna

Am si eu o intrebare (nu pot trimite PM)....eventual daca vrei imi poti raspunde tu prin PM....ma interesa pana la ce ora a ramas la eveniment daniel.... bine, eu am vorbit pentru o eventuala colaborare cu sotia acestuia, Ana si m-am speriat pentru ca mi-a spus ca poate sta pana la maxim 3 (si nu mai mult de 16 ore la eveniment)...si pana la acea ora e mai mult ca sigur ca nu se termina macar toate obiceiurile de la o nunta (tortul, aruncarea buchetului, etc)

Merci frumos
    Imi cer scuze ca raspund asa de greu dar micuta imi ocupa tot timpul.Nu mai stiu exact pana la ce ora a stat daniel dar iti pot spune mai mult ca sigur ca muuult si nu a ratat nici o traditie.Crred ca cel mai indicat ar fi sa intrebi direct...daca tortul buchetul sunt pe la 4 nu stau sau ce se intampla.Ma indoiesc ca nu te vei intelege cu Ana,care este o fata super!

Inregistrat
    12.05.2014

Implicit Re: Oferte - Foto - video in Targoviste

Citat Postat de adynamaria Vezi mesajul
    Bogdan cu care am vorbit eu pare un baiat destul de serios.
    Mie mi s-a parut un pic ciudat pentru ca nu am dat nici un avans si nici nu am incheiat contract, insa m-a linistit prietena mea. Si la ea la fel a procedat si a respectat intocmai ceea ce au stabilit de la inceput.
    Si au iesit niste filmari si niste poze senzationale.
    Mie personal imi place ff mult cum a filmat si pozele pe care le-a facut la nunta ei.

Numele lui , te rog .am nunta la anul si sunt in cautare de fotograf si cameran. multumesc

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us