Rezultatele sondajului: Ce fel de fotografii vreti?

Voturi
99. Nu poți vota în acest sondaj
  • Realiste

61 61,62%
  • Stilizate

38 38,38%
Pagina 362 din 362 PrimulPrimul ... 262312352360361362
Rezultate de la 2.889 la 2.896 din 2896

Subiect: Fotografia de nunta: exemple si discutii

Inregistrat
    15.05.2013

Implicit Re: Fotografia de nunta: exemple si discutii

Nu trebuie sa fie intotdeauna cinvea cunoscut ca sa fie bun, sunt fotografi si cameramani care nu obisnuiesc sa isi faca reclama si totusi sunt foarte buni.

Inregistrat
    20.10.2010

Salut,
    La aproape un an de la nunta nu pot decat sa multumesc miresicilor si miromulus pentru sfaturile date sotului meu in alegerea fotografului de nunta. Recunosc ca sotul a ales fotograful dupa multe ore de studiu pe forumul miresici, desi el nu are habar de fotografie. Pot spune ca bugetul cel mai mare, in afara de restaurant, bineinteles a fost pentru fotograf si nu regretam nici un eurocent pentru alegerea facuta. As vrea sa pun cateva poze sau un link dar nu stiu cum sa procedez si nu vreau sa fiu acuzata de reclama....desi fotograful meu merita cu varf si indesat. Astept sugestii.
    Mai jos am pus un link cu sfaturi utile pentru a avea poze decente la nunta. Copyrightul apartine in totalitate autorului:
    http://unreadablewritings.blogspot.r...ta-ce.html?m=1

Inregistrat
    24.03.2008

Citat Postat de alinuta_cry Vezi mesajul
    Salut,
    La aproape un an de la nunta nu pot decat sa multumesc miresicilor si miromulus pentru sfaturile date sotului meu in alegerea fotografului de nunta. Recunosc ca sotul a ales fotograful dupa multe ore de studiu pe forumul miresici, desi el nu are habar de fotografie. Pot spune ca bugetul cel mai mare, in afara de restaurant, bineinteles a fost pentru fotograf si nu regretam nici un eurocent pentru alegerea facuta. As vrea sa pun cateva poze sau un link dar nu stiu cum sa procedez si nu vreau sa fiu acuzata de reclama....desi fotograful meu merita cu varf si indesat. Astept sugestii.
    Mai jos am pus un link cu sfaturi utile pentru a avea poze decente la nunta. Copyrightul apartine in totalitate autorului:
    http://unreadablewritings.blogspot.r...ta-ce.html?m=1

bun articolul , l-am citit cu zambetul pe buze chiar daca pe alocuri este putin acid
    cred ca le va ajuta pe viitoarele miresici sa fie mai atente la numite detalii
    nu cred ca se va considera reclama daca atasezi cateva poze , sunt multe mirese care au postat pe forum poze de la nunta
    Ultima editare de dcris : 04.12.2013 09:58:31

Inregistrat
    10.09.2013

Hey miresici, a colaborat cineva cu RKM photography(Alexandru Saru)? imi plac mult fotografiile sale, dar nu gasesc suficiente informatii despre el...

Inregistrat
    27.01.2013

AndrRea - depinde de bugetul tau. Eu pot sa-ti recomand, la preturi acceptabile pe Bogdan Nemes, pe Andrei Ivan, cred ca preturi cat de cat acceptabile are si Adelina Popescu, iar daca ai bani mai multi Margineanu sau Jambor, poate chiar EmmPhotography.
    Eu stiu ca initial l-am vrut pe Bogdan Nemes, doar ca nu era liber pe data mea ( Este totusi destul de tarziu pentru a-ti rezerva fotograf, cameraman, formatie...

Inregistrat
    06.09.2007

28 septembrie e duminica. Nu cred sa aiba probleme majore in a gasi pe cineva liber.

Inregistrat
    10.09.2013

hey fetelor....multumesc mult pentru recomandari...am vorbit cu cei de la jambor, mi-au recomandat sa gasesc pe cineva din iasi

Inregistrat
    27.01.2013

twinlens - vezi ca nu ai voie sa faci publicitate pe forum si risti sa fii banat. Si in al doilea rand, websiteul este aproape gol.

Pagina 362 din 362 PrimulPrimul ... 262312352360361362

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us