Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879
Rezultate de la 625 la 628 din 628

Subiect: Totul despre muzica in Bihor

Inregistrat
    16.05.2012

Implicit Re: Formatii, DJ, muzica nunta Oradea

Citat Postat de galbenusa Vezi mesajul
    eu nu ii iau apararea lui Picky,dar nu mi se pare deloc ingamfat si cu nasul pe sus,eu am stat cu el la masa si omul a fost foarte ok,foarte degajat,fara fitze,a si spus ca daca dimineata nu suntem multumiti de ceea ce face nu ii dam banii,deci ne garanteaza distractia si fara pauze,canta pana dimineata,pana la urma banii is la mine,daca nu mi place nu platesc.Si nu cere 3500 de euro,e aproximativ la pret cu berki,100-200 euro diferenta,iar mai buni ca si ei 2 nu cred ca sunt,sincer

berki e jalnic )

Inregistrat
    02.05.2012

Thumbs down Re: Totul despre muzica in Bihor

fetele eu va atentionez in legatura cu domnul Mihai Dacin, in week-endul care a trecut o prietena,Mioara Balint(care e un nume in oras),a avut nunta si domnul mai sus mentionat ia tras tzeapa. La sunat cu 3 zile inainte de nunta si reactia lui a fost "ce nunta? eu am festivalul berii in marghita". Asa ca fetelor aveti grija cu el

Inregistrat
    15.02.2014

Implicit Re: Totul despre muzica in Bihor

Buna fetele. Eu sunt noua pe aici. Imi puteti spune niste formatii bune sau dj pentru nunta? Stie cineva ceva de DJ Sergiu?

Inregistrat
    07.11.2012

Implicit Re: Totul despre muzica in Bihor

Citat Postat de Bogda_maria Vezi mesajul
    Buna fetele. Eu sunt noua pe aici. Imi puteti spune niste formatii bune sau dj pentru nunta? Stie cineva ceva de DJ Sergiu?
    Buna Maria . Eu ti-l recomand pe Dj Raul sau Dj Camel de la AutoImpuls , ii gasesti pe net .

Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us