Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 100 din 100

Subiect: Programari la cununia civila

Inregistrat
    24.09.2013

Implicit Re: Programari la cununia civila

Multumesc Monalisa...app sa stii ca am ales Visul Nuntii ca si fotografi in urma sfaturilor date de tine altor miresici ... sa stii ca sfaturile tale chiar mi-au fost de ajutor.

Inregistrat
    21.11.2011

Citat Postat de ralukalexandra Vezi mesajul
    Multumesc Monalisa...app sa stii ca am ales Visul Nuntii ca si fotografi in urma sfaturilor date de tine altor miresici ... sa stii ca sfaturile tale chiar mi-au fost de ajutor.
    Ma bucur din suflet ca ti-am putut fi de folos. Daca te mai pot ajuta cu ceva, nu ezita sa imi scrii fie pe forum, fie intr-un mesaj privat si eu iti voi raspunde cat de repede pot.
    Spor la miresit!

Inregistrat
    21.03.2013

Citat Postat de monalisa_sim Vezi mesajul
    Nu este adevarat...sau cel putin anul trecut nu era adevarat. Era o taxa de 50 lei + costurile aferente amenajarii spatiului de acolo (costuri pe care le vei imparti cu ceilalti miri).
    Am avut nunta anul trecut in octombrie si am ales sa facem cununia civila la teatru. Am achitat pe langa cei 50 de lei inca 200 de lei la primarie plus inca 300 de lei la teatru. Deci, da, este adevarat.

Inregistrat
    21.11.2011

Citat Postat de iulicutza1 Vezi mesajul
    Am avut nunta anul trecut in octombrie si am ales sa facem cununia civila la teatru. Am achitat pe langa cei 50 de lei inca 200 de lei la primarie plus inca 300 de lei la teatru. Deci, da, este adevarat.
    Fata a intrebat de cununia civila in GRADINA MARE, nu la teatru. Pentru teatru intotdeauna au fost alte costuri!

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us