Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 107

Subiect: Vanity

Implicit Vanity

Buna,

a mai facut cineva nunta la acest restaurant? Este o locatie foarte frumoasa, dar din pacate este nou deschis si nu sunt prea multe informatii legate de nunti

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.07.2008

Implicit Re: Restaurant Vanity

buna...si eu m-am interesat de restaurantul asta ...e ok si ca locatie am inteles ca are si terasa si piscina
    meniul pt anul viitor e de la 220 ronnu au chirie decat 10 % remiza la chelneri...au 2 sali una de 100 cealalta de 200 persoane
    ...avansul e 20 %din meniuri ....

dc face cineva anul asat sa ne zica si noua

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    27.04.2009

Buna, pe unde este situat restaurantul?

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.07.2008

Citat Postat de Maria_P Vezi mesajul
    Buna, pe unde este situat restaurantul?
    buna...restaurantul e pe splai intre metrou grozavesti si semanatoare....e dupa pirania.....!!!!!!!!!!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

restaurantul arata foarte bine si preturile par ok- din pacate insa este si club/ terasa, si acestea nu se inchid pe timpul evenimentului.. ar fi de mare ajutor o miresicaaa cu mai multe detalii

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.07.2008

Citat Postat de elenastoe20 Vezi mesajul
    restaurantul arata foarte bine si preturile par ok- din pacate insa este si club/ terasa, si acestea nu se inchid pe timpul evenimentului.. ar fi de mare ajutor o miresicaaa cu mai multe detalii
    buna...da...de-asta nu m-am hotarat nici eu inca...ziceau ca pt 500 persoane inchid....dar de unde atatia???????...in fine...inca e o optiune

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

uf, tot nici o miresica la vanity ?

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.07.2008

am si eu o intrebare ca din poze nu prea reusesc sa-mi deau seama...piscina unde este...undeva in spate????????

chiar nu e nimeni care sa fi facut o nunat botez ceva?????????????

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •