Pagina 1 din 31 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 248

Subiect: sa fii amanta sotului tau....cum vi se pare

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit sa fii amanta sotului tau....cum vi se pare

citeam intr-o revista, nu stiu daca ii pot spune numele..sa nu fac reclama...deci, citeam in aceea revista un titlu"Fii amanta sotului tau!"
    si iata cateva sfaturi din acel articol:::

Ideal ar fi sa porti o lenjerie intima din dantela fina, de calitate, care sa isi vina ca turnata.........
    Alege un parfum delicat
    vorbeste-i in soapta si cat mai aproape de ureche, chiar daca sunteti doar voi doi in camera
    Declara-i ce-ti place si intreaba-l ce simte

si vorba aceea..iubiti-va mult!!!!!!!!!!

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: amanta sotului tau....cum vi se pare

Citat Postat de fleur
    Buna revista! Eu sunt de acord!
    Poti sa ne mai impartasesti din ea ca sigur nu ne strica!

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de dj
    Buna revista! Eu sunt de acord!
    Poti sa ne mai impartasesti din ea ca sigur nu ne strica!
    cu placere..dar revista e acasa , eu la serv..cand o aduc ..va mai spun

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de fleur
    cu placere..dar revista e acasa , eu la serv..cand o aduc ..va mai spun
    Asteptam cu nerabdare!

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    10.10.2006

Citat Postat de fleur
    citeam intr-o revista, nu stiu daca ii pot spune numele..sa nu fac reclama...deci, citeam in aceea revista un titlu"Fii amanta sotului tau!"
    si iata cateva sfaturi din acel articol:::

Ideal ar fi sa porti o lenjerie intima din dantela fina, de calitate, care sa isi vina ca turnata.........
    Alege un parfum delicat
    vorbeste-i in soapta si cat mai aproape de ureche, chiar daca sunteti doar voi doi in camera
    Declara-i ce-ti place si intreaba-l ce simte

fleor,
    la citirea titlului m-am gandit ca amanta sotsului meu (ma rog, viitorului) trebuie stransa de gat, deci da, are o utilitate M-am linistit pe urma:d Era vorba despre viitoarea "mine"

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: amanta sotului tau....cum vi se pare

Citat Postat de map
    fleor,
    la citirea titlului m-am gandit ca amanta sotsului meu (ma rog, viitorului) trebuie stransa de gat, deci da, are o utilitate M-am linistit pe urma:d Era vorba despre viitoarea "mine"

si eu m-am speriat putin cand am citit titlui, insa rev resp are dreptate, trebuie sa stim sa fim unu cu altul cei mai buni prieteni; iubiti, frati, parinti, amanti. nu numai noi tre sa fim "amante" ci si ei pentru noi, corect ?

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mam

si eu m-am speriat putin cand am citit titlui, insa rev resp are dreptate, trebuie sa stim sa fim unu cu altul cei mai buni prieteni; iubiti, frati, parinti, amanti. nu numai noi tre sa fim "amante" ci si ei pentru noi, corect ?
    Foarte corect!
    Doar n-o sa ne lase sa ajungem sa vrem la stripperi ca ei.... ati inteles ideea.

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: "" amanta sotului tau "" ....cum vi se pare

Citat Postat de mam

asa este si ei pentru noi........trebuia sa pun intre ghilimele titlul..........scuze....

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 1 din 31 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •