Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 14

Subiect: Complex Atlantic Resita

Inregistrat
    19.03.2008

Post Complex Atlantic Resita

Salut fetelor...Si eu am nunta in 16 august la restaurant Atlantic in Resita...imi poate spune si mie cineva daca stie cum ies nuntile acolo? Astept raspunsurile voastre...Bye !!!

Inregistrat
    19.10.2007

Smile Re: restaurant in resita???

Citat Postat de DANNA17 Vezi mesajul
    Salut fetelor...Si eu am nunta in 16 august la restaurant Atlantic in Resita...imi poate spune si mie cineva daca stie cum ies nuntile acolo? Astept raspunsurile voastre...Bye !!!
    buna Danna,
    si eu sunt din resita, dar chiar nu am fost la nici o nunta la Atlantic, sorry

Inregistrat
    01.11.2007

Implicit Re: restaurant in resita???

Citat Postat de MIHAINA Vezi mesajul
    buna Danna,
    si eu sunt din resita, dar chiar nu am fost la nici o nunta la Atlantic, sorry
    pai inca nu e deschis.... se deschide in mai si prima nunta va fi in 14 iunie

Inregistrat
    21.04.2008

Smile Complex Atlantic Resita

Buna, miresici!

Am si eu o rugaminte. Sunt din Resita si imi place tare mult complexul Atlantic. A facut cineva nunta acolo anul trecut sau a rezervat sala pentru anul acesta? Stiu ca e nou restaurantul si nu au fost foarte multe nunti acolo. Ma intereseaza sa stiu cum s-au comportat angajatii, chelnerii, cum a fost mancarea sau macar detalii despre conditiile impuse la incheierea contractului. Eu o sa am nunta in 2010 si sunt in cautare de restaurante

Va pup!

Inregistrat
    01.11.2007

Implicit Re: Complex Atlantic Resita

Citat Postat de adina_maria Vezi mesajul
    Buna, miresici!

Am si eu o rugaminte. Sunt din Resita si imi place tare mult complexul Atlantic. A facut cineva nunta acolo anul trecut sau a rezervat sala pentru anul acesta? Stiu ca e nou restaurantul si nu au fost foarte multe nunti acolo. Ma intereseaza sa stiu cum s-au comportat angajatii, chelnerii, cum a fost mancarea sau macar detalii despre conditiile impuse la incheierea contractului. Eu o sa am nunta in 2010 si sunt in cautare de restaurante

Va pup!
    Ceau

Eu am facut anul trecut, pe 21 iunie, nunta acolo
    Cu chelnerii nu am avut probleme, am avut o mica problema cu bucatareasa, in sensul ca a intarziat friptura, dar norocul nostru ca lumea s-a simtit bine si a dansat incat nu s-a observat intarzierea.

Consitii la incheierea contractului: minim 120 persoane, in rest...... nu prea imi amintesc. Daca mai vrei sa sti ceva, intreaba-ma

Inregistrat
    21.04.2008

Citat Postat de c_r Vezi mesajul
    Ceau

Eu am facut anul trecut, pe 21 iunie, nunta acolo
    Cu chelnerii nu am avut probleme, am avut o mica problema cu bucatareasa, in sensul ca a intarziat friptura, dar norocul nostru ca lumea s-a simtit bine si a dansat incat nu s-a observat intarzierea.

Consitii la incheierea contractului: minim 120 persoane, in rest...... nu prea imi amintesc. Daca mai vrei sa sti ceva, intreaba-ma

Multumesc mult de info. Am semnat contractul acum cateva zile. Sunt foarte incantata, atat sala cat si locatia sunt superbe

Inregistrat
    29.11.2009

Mai adina_maria tu mi-ai " furat " complexul Atlantic in data de 4..Eu eram in strainatate si mi-a rezervat sala sora mea in data de 4 sep 2010...Si k s-a dus sa dea acontul s-a trezit k aveai tu nunta in aceeasi data si administratora a incurcat agenda..Ne trezeam amandoua in aceeasi sala..in aceeasi data.. Acum am mutat data k o sapt inainte..Toate cele bune si casa de piatra..

Inregistrat
    10.04.2009

Smile Re: Complex Atlantic Resita

ceau miresici de 2010!
    vad ca pt nunta v-ati hotarat,felicitari! de machiat v-ati gandit cine sa va machieze in Resita? dak nu...va astept la o proba...pret avantajos,sfaturi de specialitate..pensat ...tot tacamul...!!!!!!!! va pup dulce si bafta la pregatiri! dak doriti informatii lasa-ti un msg la [email protected].
    P.S si eu am fost miresica...a fost ce-a mai frumoasa zii din viata mea..

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us