Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 115

Subiect: Restaurant 50-100 persoane

Inregistrat
    12.03.2009

Implicit Restaurant 50-100 persoane

Stiti restaurante din Constanta pentru nunti mai micute?Mi-ar fi de mare ajutor cateva idei...

Inregistrat
    05.06.2007

Implicit Re: Restaurant 60-70 persoane

Citat Postat de Andreea_Elena_88 Vezi mesajul
    Stiti restaurante din Constanta pentru nunti mai micute?Mi-ar fi de mare ajutor cateva idei...
    Ai putea sa incerci la restaurant Chevalet in Mamaia, vis-a-vis de Aquamagic, pe partea cu lacul, e un local nou si foarte frumos. Au si site.
    Mult succes !

Inregistrat
    12.04.2007

Citat Postat de buburuza Vezi mesajul
    Ai putea sa incerci la restaurant Chevalet in Mamaia, vis-a-vis de Aquamagic, pe partea cu lacul, e un local nou si foarte frumos. Au si site.
    Mult succes !
    intr-adevar , deosebita locatia. am vazut restaurantul acu vreo 2 luni, in trecere prin mamaia si chiar mi-a sarit in ochi, acu am vazut si pe site. frumos

Inregistrat
    30.03.2008

Mult succes !
    Frumos, m-am uitat si eu pe site.

Inregistrat
    12.03.2009

Mult succes !
    da e foarte frumos ...multumesc frumos ...e trecut pe lista
    fetelor mai astept idei

Inregistrat
    12.03.2009

am fost sambata la Chevalet...pe afara nu prea mi-a placut...dar interiorul e foarte frumos si elegant ,cu gust aranjat...dar...din pacate nu prea e loc de dans ...si incap cam 40 pers in salon si 20 si ceva in separeu....hmmm si nu merge asa sa ii bagam la separeu...deci...cred ca pica...asta e ...mai cautam

Inregistrat
    05.06.2007

am fost sambata la Chevalet...pe afara nu prea mi-a placut...dar interiorul e foarte frumos si elegant ,cu gust aranjat...dar...din pacate nu prea e loc de dans ...si incap cam 40 pers in salon si 20 si ceva in separeu....hmmm si nu merge asa sa ii bagam la separeu...deci...cred ca pica...asta e ...mai cautam
    N-am stiut cate persoane incap exact, imi pare ca n-a fost exact ce-ti trebuia. O alta solutie ar fi restaurantul hotelului Bulevard dar e un pic mai scump

Inregistrat
    30.09.2008

mai e un restaurant mai nou in satul de vacanta. prima casuta cand intri din parc. are reclama si pe bvd lapusneanu - laguna se numeste. e o casuta mai moderna . ai mei au facut un botez acolo si au fost destul de flexibili cei de acolo si ne-am distrat bine..
    mai era domino, acolo nu se mai organizeaza?

vand rochita mireasa rose-marie

Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us