Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate de la 89 la 91 din 91

Subiect: Viata sanatoasa si prevenirea imbolnavirilor

Inregistrat
    23.02.2010

Implicit Re: Viata sanatoasa si armonioasa!

Citat Postat de Andrusca81 Vezi mesajul
    Eu de ceva timp am devenit preocupata de gym ( bicicleta, gantere...si mai incerc sa fac abdomene, genoflexiuni...exercitii de astea) si asta pentru ca am constatat ca silueta mea a inceput sa se modifice putin in zona taliei, un fel de pernute ceva care ma obsedeaza de nu mai pot si vreau sa scap de ele cat mai repede .De asemenea seara mai iesim la plimbare...si cred ca in viitorul apropiat voi recurge la o alimentatie mai mult bio .
    P.S. Cred ca vizionez prea mult canalul E! unde vad numai staruri care arata perfect...fara nici o pernuta pe nicaieri si care sunt foarte preocupati de silueta ....si uite ca m-am molipsit
    In afara de toate dietele si sportul necesar pentru a te mentine in forma, cu cearcanele ce ne facem? Pentru mine au devenit cea mai mare problema, mai mult decat regimul alimentar si sportul pe care il practic si eu, desi nu sunt f incantata -pentru a ma mentine intr-o forma ok. cred ca oboseala accentueaza foarte tare cearcanele si nu stiu cum sa scap de ele. Am observat ca si somnul destul de indelungat nu prea da roade dupa perioade foarte obositoare si stresante.

Inregistrat
    28.03.2011

Implicit Re: Viata sanatoasa si prevenirea imbolnavirilor

Buna! pe langa sport si alimentatie sanatoasa, eu am descoperit un produs care ma ajuta foarte mult. Se numeste Activit Imuno Forte si este de la Ropharma. L-am gasit in farmacii cu 13,5 ron. Nu am mai racit in ultima vreme si am fost ferita si de alergii cu care ma confruntam constant. De asemenea, am mai incercat Cholut Bio, un produs facut din drojdie din orez rosu. Regleaza nivelul colesterolului si ma vindeca de noptile nedormite. Este foarte bun impotriva stresului. Vi-l recomand si pe acesta cu caldura.

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Viata sanatoasa si prevenirea imbolnavirilor

Citat Postat de alexandra890 Vezi mesajul
    Buna! pe langa sport si alimentatie sanatoasa, eu am descoperit un produs care ma ajuta foarte mult. Se numeste Activit Imuno Forte si este de la Ropharma. L-am gasit in farmacii cu 13,5 ron. Nu am mai racit in ultima vreme si am fost ferita si de alergii cu care ma confruntam constant. De asemenea, am mai incercat Cholut Bio, un produs facut din drojdie din orez rosu. Regleaza nivelul colesterolului si ma vindeca de noptile nedormite. Este foarte bun impotriva stresului. Vi-l recomand si pe acesta cu caldura.
    Daca racesti frecvent inseamna ca sistemul tau imunitar e cam slab si trebuie intarit exact prin ceea ce ai scris mai sus: sport, mancare sanatoasa, gandire pozitiva. Hai sa nu mai luam pastile pentru orice!

Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us