Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 19 din 19

Subiect: Restaurant Euro Tim Mioveni

Inregistrat
    06.04.2011

Implicit Re: Restaurant Euro Tim Mioveni

Buna fetelor!O sa am si eu nunta la anul ,in 2012,si dintre restaurantele din Mioveni eu si iubitul meu ne-am orientat la Euro Tim.Daca poate cineva sa ne ajute cu pareri ar fi de mare folos.Ne gandim la un numar de 150 persoane invitate.Am vorbit cu patronul de acolo si ne-a oferit sala de sus.
    Asteptam pareri despre cum a fost atmosfera,modul de servire, meniuri, spatiul de dans....

Va multumesc anticipat!

Lightbulb Re: Restaurant Euro Tim Mioveni

Am avut nunta la TIM,pe 21 iulie. am numai cuvinte de lauda, atat despre restaurant cat si despre dl. Ioana Gheorghe.A fost foarte atent ca totul sa iasa asa cum trebuie.Meniul a fost bogat. Tortul l am ales de la cofetaria O fata si un baiat, a fost excelent.Voi posta poze, dar spre sfarsitul lunii pentru ca nu le am inca.!
    E o alegere foarte buna Euro Tim.

Smile Re: Restaurant Euro Tim Mioveni

Citat Postat de roxicata Vezi mesajul
    Buna fetelor!O sa am si eu nunta la anul ,in 2012,si dintre restaurantele din Mioveni eu si iubitul meu ne-am orientat la Euro Tim.Daca poate cineva sa ne ajute cu pareri ar fi de mare folos.Ne gandim la un numar de 150 persoane invitate.Am vorbit cu patronul de acolo si ne-a oferit sala de sus.
    Asteptam pareri despre cum a fost atmosfera,modul de servire, meniuri, spatiul de dans....

Va multumesc anticipat!
    Buna roxicata,

am raspuns mai jos! noi am avut in sala de jos, insa si cea de sus e super, e recent renovata.toate au fost la superlativ.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us