Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate de la 73 la 76 din 76

Subiect: Locuri de dus mireasa furata in Bucuresti

Implicit Re: Locuri de dus mireasa furata in Bucuresti

fetelor, dar voua nu va e frica ca in timp ce sunteti furate pierdeti momente importante din nunta? eu cu groaza ma gandesc ca as vrea sa fiu furata, dar in acelasi timp nici nu as vrea sa pierd macar 1 minut din nunta mea. am deja cosmaruri ca ma fura si ajung dimineata cand invitatii au plecat deja. pe mine daca ma fura vreau sa ma duca undeva aproape, si in 10 minute sa fiu deja inapoi. eu imi doresc sa fac nunta in parcul herastrau, si atunci poate ma duc pe la o terasa in zona acolo ca sa fiu aproape si sa ma intoarca repede.

Inregistrat
    13.07.2013

Citat Postat de ImShEaTu Vezi mesajul
    eu as vrea sa ma fure prietenele si sa mergem la bowling... mi s-ar parea funny niste poze acolo
    si mie mi se pare funny.Am zis ca daca nu ma fura fug eumacar 10 minute si tot ajung la bowling

Inregistrat
    13.07.2013

Citat Postat de cristinapapadie Vezi mesajul
    fetelor, dar voua nu va e frica ca in timp ce sunteti furate pierdeti momente importante din nunta? eu cu groaza ma gandesc ca as vrea sa fiu furata, dar in acelasi timp nici nu as vrea sa pierd macar 1 minut din nunta mea. am deja cosmaruri ca ma fura si ajung dimineata cand invitatii au plecat deja. pe mine daca ma fura vreau sa ma duca undeva aproape, si in 10 minute sa fiu deja inapoi. eu imi doresc sa fac nunta in parcul herastrau, si atunci poate ma duc pe la o terasa in zona acolo ca sa fiu aproape si sa ma intoarca repede.
    Nici eu nu vreau sa lipsesc prea mult.Dar totusi e ceva obisnuit ca mireasa sa fie ''furata'' de la nunta.Daca nu lipsesc mult si sunt dusa si unde vreau e ok,zic eu

Nimeni nu vrea sa lipseasca prea mult

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us