Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 16 din 16

Subiect: Fotografia in Giurgiu

Implicit Re: Fotografia in Giurgiu

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Eu l-am luat pe bogdan deacu,colegul lui cristisuper materiale la preturi acceptabile
    Si eu l-am ales tot pe el, super calitate

Citat Postat de clauditza25 Vezi mesajul
    si cat te costa?
    Are mai multe oferte depinde ce vrei

Inregistrat
    26.06.2008

eu am renuntat dl cristi tudor deoarece pe data 24 iulie era ocupat si imi recomanda un coleg de-al lui care in prezent este in america si vine pe 10 iunie.Nu am de unde sa stiu daca vine atunci sau nu. Asa ca am gasit un alt fotograf.. care mi-a placut si mie si familiei.Ne-a facut un pret de 20 mil in care intra: filmare video, fotografii, 2 dvd. duble personalizate, pozele in format digital si 100 fotografii cu invitatii deoarece vrem sa le dam la fiecare cate 2-3 si de asemenea vrem o sedinta foto doar cu noi dupa in saptamana urmatoare dupa ce se termina nunta in locurile alese de noi.

Inregistrat
    26.06.2008

salut fetelor!s-a terminat si nunta mult visata si as dori sa adresez acest mesaj viitoarelor miresici din giurgiu care sunt in cautarea unui fotograf.As vrea sa va povestesc experienta mea pentru a casca ochii bine in semnarea unui contract si alegerea unui fotograf.La inceput toate bune si frumoase:de fiecare data cand ne intalneam cu viitorul nostru fotograf ne ametea cu fel de fel de vorbe ca ne face una alta, venea cu fel de fel de ideii ca sa ne incante.Cu doua saptamanii inainte de nunta ne-a anuntat ca s-a produs o mica modificare insa in sens bun si anume ca nu va ma veni el la nunta ci un coleg de al lui impreuna cu sotia sa, el urmand sa se duca la nunta sefului sau pe care nu il putea refuza.In fine am acceptat cu toate ca nu ne-a picat destul de bine sa vb tot anul cu cineva sa ii spui ideiile tale si dupa sa vina alta persoana.In final colegul lui s-a dovedit un tip de treaba si destul de profesionist el ocupandu-se mai mult de filmare iar sotia de poze.S-a terminat si nunta si vreau sa va spun ca nici pana in acest moment noua nu ne-a dat albumul foto tip carte.Ne abureste de aproape o jumatate de an ca ba are treaba ba una alta.Este un nesimtit care ne-a dus cu vorba si plus de asta ne-a mai facut inca o faza foarte nasoala: prima data cand am vorbit cu el a spus ca in contract intra si o sedinta foto dupa nunta insa de fiecare data cand noi aduceam vb de aceea sedinta evita sa discute plus ca a facut el cum a facut ca nici nu a specificat asta in contract.Ne-a dus cu vorba cu aceea sedinta pana in ziua cand trebuia sa o facem ca sa ne spuna pe ultima suta de metri ca ne costa de fapt 100 euro.Iti dai seama ca ne-a picat fata si nu ca nu am fi avut banii, pentru ca daca ne spunea de la inceput stiam si noi la ce sa ne asteptam insa asa sa nu iti zica niciodata de un cost suplimentar si apoi in ziua cu pricina sa te trezesti cu o asemenea faza nimanui nu i-ar pica bine.E genul de om care vb mult insa face putin si prost.Asa ca feriti-va de el, numele lui este Marius Alexandru si din cate stiu lucreaza la Diva Tv.Orice om normal ar face tot posibilul sa faca treaba bine si repede ca omul sa mai revina insa acest individ parca face intentionat sa vada oare pana unde ne duce rabdarea si nervii.Ca sfapt va dau cand semnati un contract puneti sa semneze si sa specifice in cat timp va vor da dvd-urile si pozele cu montajul ca altfel stati ca mine o jumatate de an si cred ca nici la craciun nu voi avea acel album,

Sweet, ce sa iti spun, imi pare rau pt ce s-a intamplat.
    Eu l-am nunta l-am avut pe Sorin Lupascu si totul a iesit foarte bine, atat filmarea cat si fotografiile. Noi am fost multumiti, chiar il recomand viitoarelor miresici.

Inregistrat
    26.06.2008

Citat Postat de nikolle22_1983 Vezi mesajul
    Sweet, ce sa iti spun, imi pare rau pt ce s-a intamplat.
    Eu l-am nunta l-am avut pe Sorin Lupascu si totul a iesit foarte bine, atat filmarea cat si fotografiile. Noi am fost multumiti, chiar il recomand viitoarelor miresici.
    Ma bucur foarte mult.Cred ca ar trebui sa deschidem un subiect separat cu furnizori de servicii cu care am avut probleme pentru a invata din greselile noastre si viitoarele miresici.As fi apreciat si eu daca imi spunea cineva sa casc ochii mai bine in semnarea unui contract cu un fotograf si se pare ca nu este singurul care face probleme.Am prietene aici in bucuresti care la fel asteapta de luni de zile sa primeasca o poza de la nunta si asta numai din vina noastra ca ne ametesc inainte de nunta cu fel de fel de vb si uitam detaliile cele mai importante.

Inregistrat
    11.05.2011

Citat Postat de madyx_madyx86 Vezi mesajul
    E foarte bun.Si eu l-am avut tot pe el la nunta si il recomand...
    Cam ce preturi are?

Inregistrat
    16.07.2012

Citat Postat de sweet_november Vezi mesajul
    Ma bucur foarte mult.Cred ca ar trebui sa deschidem un subiect separat cu furnizori de servicii cu care am avut probleme pentru a invata din greselile noastre si viitoarele miresici.As fi apreciat si eu daca imi spunea cineva sa casc ochii mai bine in semnarea unui contract cu un fotograf si se pare ca nu este singurul care face probleme.Am prietene aici in bucuresti care la fel asteapta de luni de zile sa primeasca o poza de la nunta si asta numai din vina noastra ca ne ametesc inainte de nunta cu fel de fel de vb si uitam detaliile cele mai importante.
    Cu siguranta au si alte miresici de invatat din ceea ce ai patit tu insa de asemenea se stie ca un pret mic (ex 20 mil pentru foto si video este foarte putin atunci cand vorbesti de oameni profesionisti, care fac treaba buna si mai ales care sunt de cuvant). Eu consider ca un om care isi respecta munca si clientii, nu se vinde pe sume mici. In orice domeniu, valoarea si seriozitatea costa.
    Am mai auzit de la cateva mirese pe acest forum ca au fost ametite cu vorbe la targuri si au plans dupa nunta.
    Si apoi eu as cerceta macar 5 oferte inainte de a semna cu cineva, lunad in considerare si alti prestatori din afara judetului.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us