Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516
Rezultate de la 121 la 125 din 125

Subiect: Rochia de mireasa in Alba

Inregistrat
    03.01.2012

Implicit Re: Rochia de mireasa in Alba

Citat Postat de corinne2 Vezi mesajul
    asa voi face pana la urma , voi merge cu alti pantofi cu tocul la fel de inalt ca si cei pe care ii voi purta la nunta.
    sambata am fost in cluj si am incheiat ziua la polus uitandu-ma dupa pantofi. sunt o multitudine de modele si culori (apropo de rosu de care ziceai) inclusiv orange tangerinul asta turbat care e la moda in 2012. daaaar toti pantofii au un toc extraordinar de inalt, sunt infernali. eu cel putin as reusi doar sa ma cobor din masina si sa stau teapana , nici gand sa dansez sau sa ma plimb prin sala, ca sa nu mai povestesc ce aventura ar fi sa merg pana la toaleta (gresie, etc etc). si probabil ca am uitat sa va spun ca-mi doresc culoarea roz prafuit la pantofi e de bine , nu ?
    bella , sa stii ca am rezolvat la bisericutza de lemn, n-am reusit sa-ti scriu, mersi de ajutor.
    spor si voua la de toate !!!
    Eu vreau pantofi rosii, portocaliul asta care e in tendinte anul asta nu ma incanta defel. Am batut si eu Pollus-ul in lung si-n lat si inca nu am gasit ceva pe masura pretentiilor mele. Sper sa ajung prin Cluj in Piata Mihai Viteazul la magazinele de pantofi de acolo pentru ca de regula au modele foarte frumoase. Daca nu am gasit ceva in Alba si voi lua de aici dar mai este ceva timp asa ca nu disper...inca...
    Ma bucur ca ai reusit cu programarea la biserica
    <a href="%3Ca%20href=" http:="" daisypath.com="" "="">

Inregistrat
    10.01.2012

hei fetelor, ce mai faceti ?
    nici un semn. liniste totala.
    nu a avut nici una inca nunta ? poze, impresii, etc
    pe forumul general e mai mare zumzaiala...

Inregistrat
    21.06.2011

hei fetelor, ce mai faceti ?
    nici un semn. liniste totala.
    nu a avut nici una inca nunta ? poze, impresii, etc
    pe forumul general e mai mare zumzaiala...
    Eu mai am 3 saptamani pana la nunta, de abia in 1 septembrie am nunta

Inregistrat
    10.01.2012

Citat Postat de alexandraroxana Vezi mesajul
    Eu mai am 3 saptamani pana la nunta, de abia in 1 septembrie am nunta
    asa-i alexandra, vad acum la setarile din profil. vor trece foarte repede oricum.
    eu am saptamana viitoare si cununia civila (miercuri) si nunta. am inceput de ieri serviciul(am avut concediu obligatoriu) si stau ca pe ace. as fugi acasa ...

Inregistrat
    21.06.2011

asa-i alexandra, vad acum la setarile din profil. vor trece foarte repede oricum.
    eu am saptamana viitoare si cununia civila (miercuri) si nunta. am inceput de ieri serviciul(am avut concediu obligatoriu) si stau ca pe ace. as fugi acasa ...
    A! e greu sa fii la servici acum chiar inainte de nunta, cand trebuie sa te gandesti la o gramada de detalii.

Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us