Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516
Rezultate de la 121 la 122 din 122

Subiect: Coafura si machiaj in Bistrita

Inregistrat
    21.07.2010

Implicit Re: Salon coafura, machiaj Bistrita

Citat Postat de tuky_rom Vezi mesajul
    Iti multumesc pt raspuns! Daca nu cer prea mult, ai putea sa-mi trimiti pe privat niste poze cu aranjamentele florale, buchet, tort etc ??? Si binenteles si preturile daca se poate!!! Multumesc anticipat!

buna ziua
    o sa iti trimit poze acuma sunt la lucru si nu le am la mine.
    da poti deja sa te uiti pe situl lor internet sa iti faci o imagine, gusturile sunt diferite poate nici nu iti place ce am facut eu pentru nunta mea. in general eu am fost foarte multumita pentru ca toti au facut chiar ce mi-am dorit sau ce mi sa potrivit. sunt foarte de incredere si foarte creativi.

http://www.myosotisbn.ro/newsite/

http://www.danystudio.ro/

Inregistrat
    16.04.2013

Implicit Re: Coafura si machiaj in Bistrita

Buna miresici din Bistrita...vroiam sa impartasesc cu voi o experienta placuta...am fost astazi la proba de mireasa la Salonul Milano din orash...pe Decebal..mai fusesem acolo dar nu am fost multumita insa...astazi a fost super....s.a schimbat conducerea salonului si implicit personalul...sunt super fetele...mi.au facut o coafiura foarte frumoasa la 50 de lei proba si pe cocul final voi plati 95...ieftin nu? Tot acolo ma voi si machia si imi voi face si manichiura...lucreaza foarte bine si preturile sunt foarte bune...astept pareri si de la voi...

Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us