Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 235

Subiect: Decor pentru masa de prezidiu!

Inregistrat
    18.01.2009

Lightbulb Decor pentru masa de prezidiu!

Aveti idei mai speciale pentru masa de miriilor? Adica altceva fata de perdea de luminite, inimi baloane sau flori, etc...
    Ce am putea face mai deosebit...

Inregistrat
    09.12.2008

Implicit Re: Decor pentru masa de prezidiu!

Citat Postat de lorelly Vezi mesajul
    Aveti idei mai speciale pentru masa de miriilor? Adica altceva fata de perdea de luminite, inimi baloane sau flori, etc...
    buna intrebare! asta am intrebat si eu aseara la firma de decoratiuni si s-a cam uitat un pic dubios la mine pt k a zis k nu stie ce altceva! mie imi place acest set...daca ar merge sau nu, nu stiu, insa imi place!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    18.01.2009

Citat Postat de lemecris Vezi mesajul
    buna intrebare! asta am intrebat si eu aseara la firma de decoratiuni si s-a cam uitat un pic dubios la mine pt k a zis k nu stie ce altceva! mie imi place acest set...daca ar merge sau nu, nu stiu, insa imi place!
    am vazut acest set la masa de primire sau barul de dulcuri, se vedea super...

Inregistrat
    29.12.2007

demult tot caut si eu ceva mai deosebit pentru masa mirilor, dar nu am gasit nimic in afara de ce ai scris tu

Inregistrat
    18.01.2009

eu am vazut pe un site de afara un prezidiu super pe tema marina facut intr-adevar cu luminite insa si un fel de plasa navod, tot felul de scoici prinse de navod iar decorul floral era facut intr-un cufar, eu as fii pus si niste vaporase sau felinare...si poate niste palmieri in spatele prezidiului

Inregistrat
    25.01.2009

eu am vazut pe un site de afara un prezidiu super pe tema marina facut intr-adevar cu luminite insa si un fel de plasa navod, tot felul de scoici prinse de navod iar decorul floral era facut intr-un cufar, eu as fii pus si niste vaporase sau felinare...si poate niste palmieri in spatele prezidiului
    Doi palmieri din baloane??....ca presupun ca nu vrei doi copaci in marime naturala??
    Daca spatiul din spare nu necesita corecturi(adica o perdea ca sa mascheze ceva ce nu arata bine), se pot pune niste suporti cu aranjamente florale, asezati la inaltimi diferite si eventual intre ei un eventai din tul.

Inregistrat
    03.03.2009

eu am vazut un aranjament de prezidiu doar cu fata de masa lunga pana jos si cu perle. foarte frumos. bine, ca fata de masa era foarte bogata, groasa si cu broderie de matase

Inregistrat
    12.09.2007

La o nunta cu o tema anume poti face multe lucruri speciale... cum ati spus si voi chestia cu navodul...dar la o nunta care nu se axeaza pe elemente de genul asta...nu stiu ce am putea face mai special...

Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us