Pagina 83 din 83 PrimulPrimul ... 3373818283
Rezultate de la 657 la 664 din 664

Subiect: Recomandari BISERICI

Inregistrat
    22.05.2015

Implicit Re: Recomandari BISERICI

A facut cineva recent la Biserica Alba? Sunt interesata pt septembrie 2016, dar nu am mai gasit nici o parere recenta pe aici...cum este, ce tarif au?

2. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    23.07.2015

Buna fetelor,

Eu am avut cununia religioasa la Biserica Domnita Balasa, este foarte frumoasa biserica.

Mergeti cu incredere ca o sa fiti multumite.

Spor in toate!

O zi frumoasa!

4. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    15.07.2015

Cat te-a costat cununia la Domnita Balasa, am inteles ca este una din cele mai scumpe biserici din Bucuresti ?

6. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    30.09.2015

Buna.
    A facut cineva cununia religioasa la Biserica Acoperamantul Maicii Domnului din Titan? As dori mai multe detalii/pareri recente.
    Multumesc.

8. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    09.12.2016

Wink Re: Recomandari BISERICI

Buna,pentru cununie religioasa recomand biserica Sf. Mina Bucuresti. Succes

10. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    18.08.2009

La biserica Sf Mina se poate face rezervare doar daca unul din parinti sau mire sau nas e cadru militar. Eu stau aproape de ea si mi-am dorit sa fac acolo dar m-am lovit de un refuz categoric.

12. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.09.2013

Citat Postat de alexutza_nicegirl Vezi mesajul
    La biserica Sf Mina se poate face rezervare doar daca unul din parinti sau mire sau nas e cadru militar. Eu stau aproape de ea si mi-am dorit sa fac acolo dar m-am lovit de un refuz categoric.
    Asa este, de acelasi refuz m-am lovit si eu la Biserica Militara Sf. Mina. Am inteles ca in urma cu ceva vreme se puteau face cununii si daca nu erai cadru militar, in prezent insa nu se mai permite.

14. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
    Inregistrat
    05.09.2013

Buna dragelor,

Poate da cineva referinte cu privire la Biserica Boteanu din Bucuresti?
    Mi-as dori sa fac nunta acolo insa as vrea sa stiu cateva pareri despre slujba, preot, pret.

Multumesc!

16. Mareste Micrsoreaza Additional Functions Copy Save in Template History? Da Comment Salveaza Save and Reload Resetare Powered by vBulletin® Version 4.2.4 Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Pagina 83 din 83 PrimulPrimul ... 3373818283

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •