Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 10181920
Rezultate de la 153 la 157 din 157

Subiect: Cununia civila in Targu-Mures

Inregistrat
    24.03.2014

Implicit Re: Cununia civila in Targu-Mures

Salut,

Vrem sa facem cununia civila in Tg. Mures, e posibil chiar mai repede de nunta. Dar am inteles ca trebuie sa avem viza de flotant pe orasul Tg Mures si ceva analize emise de un medic din Tg. Mures !? Cum se procedeaza in cazul asta ?

Multumesc !

Inregistrat
    17.11.2013

Trebuie sa va interesati pentru amanunte privind domiciliul (flotantul)la primaria Tg Mures, Serviciu de stare civila.Cat despre analize este necasar doar examenul RBW care se face la orice laborator.Pe baza rezultatului,se elibereaza de catre medicul de familie certificatul prenuptial.Doctorita mea de familie a zis ca acel certificat prenuptial este valabil doar 3 zile.

Inregistrat
    07.03.2014

Multumesc din suflet pentru recomandari, dragelor!

O zi cat mai frumoasa!

Inregistrat
    24.03.2014

multumesc pt informatii ! Am fost la Primarie, am primit toate actele necesare, doar ca difera putin fata de Primaria Reghin unele reguli. Multumesc !

Inregistrat
    07.05.2014

Va rog lamuriti-ma si pe mine.
    Am incercat sa sun pentru a afla informatii, insa nu raspunde nimeni, ma gandesc ca din cauza ca e zi libera.
    Se poate rezolva doar telefonic, sau trebuie bifata prezenta in persoana?Unde trebuie mers(la primarie, la casa casatoriilor...)? Maine(sambata 3 ian) se poate? Trebuie duse ceva acte pentru rezervarea datei si a orei?

Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 10181920

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us