Pagina 24 din 24 PrimulPrimul ... 14222324
Rezultate de la 185 la 192 din 192

Subiect: Accesorii nunta Tulcea: marturii, cocarde, perinite, cutie bani etc

Inregistrat
    07.12.2008

Implicit Re: Accesorii nunta Tulcea: marturii, cocarde, perinite, cutie bani etc

am vazut-o la targ si doamna mi-a dat-o ...e vb de [] dar pe site nu am gasit modelul asta...am inteles ca face la comanda orice vrea clientul, cu ce aroma vrea....
    Ultima editare de Kalini : 10.11.2009 16:41:26 Motiv: site

Implicit Re: Accesorii nunta Tulcea: marturii, cocarde, perinite, cutie bani etc

Citat Postat de sizinuca Vezi mesajul
    am vazut-o la targ si doamna mi-a dat-o ...e vb de candlearomadesign.bizoo.ro dar pe site nu am gasit modelul asta...am inteles ca face la comanda orice vrea clientul, cu ce aroma vrea....
    dezamagiresunt f dragutze

Inregistrat
    07.12.2008

imi plac f mult ca se potrivesc cu tema in general...si daca le place si la restul le comand...a spus ca ajunge 2 lei cu tot cu organza si fundita.

Inregistrat
    11.09.2008

atasez ce am promis...marturia care mi-a placut....vine binenteles cu tot cu organza si fundita.

super frumoasa este, si nu-i scumpa deloc

Inregistrat
    30.09.2007

am vazut-o la targ si doamna mi-a dat-o ...e vb de candlearomadesign.bizoo.ro dar pe site nu am gasit modelul asta...am inteles ca face la comanda orice vrea clientul, cu ce aroma vrea....
    m-am uitat pe site... chiar de aici vroiam sa le cumpar dar am crezut ca poate gasesc ceva aici in tulcea.... aaa am gasit niste marturii super la biserica!!!! pacat ca avea doar 10....

Inregistrat
    07.12.2008

ar fi o idee sa dai marturii diferite...adica sa cumperi din fiecare loc ce ai gasit, ca asa o sa fie suficiente

Inregistrat
    30.09.2007

ar fi o idee sa dai marturii diferite...adica sa cumperi din fiecare loc ce ai gasit, ca asa o sa fie suficiente
    da... m-am gandit si la asta... dar... in fine... vedem cum facem... totusi mai este pana la botez...

Inregistrat
    05.10.2010

am fost la macin la o nunta si aveau niste marturii in forma de cosulet
    nu sunt greu de facut
    ti le poti face sg
    daca vrei iti fac o poza si eventual ne putem intalni si ti le arat si le faci sg si te ajunge ff ieftin

Pagina 24 din 24 PrimulPrimul ... 14222324

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us