Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 284

Subiect: Cameraman, video in Constanta

Inregistrat
    08.11.2006

Implicit Cameraman, video in Constanta

cam ce tarife ati gasit voi pt filmat si pentru poze?eu am gasit la aceeasi firma : cameramanul cu 15 mil jumate iar fotograful cu 14 mil.ce firme mai cunosteti? eu am fost doar la digital . am fost incantata de materialele lor.as vrea alte pareri.va pup......
    Ultima editare de luiza : 12.02.2007 17:47:42 Motiv: publicitate

Inregistrat
    03.01.2007

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani

Citat Postat de xion Vezi mesajul
    cam ce tarife ati gasit voi pt filmat si pentru poze?eu am gasit la aceeasi firma : cameramanul cu 15 mil jumate iar fotograful cu 14 mil.ce firme mai cunosteti? eu am fost doar la digital . am fost incantata de materialele lor.as vrea alte pareri.va pup......
    buna!si eu am fost la digital ,sunt f buni dar si f scumpi(acum depinde eu nu-mi pemit sa dau atat de mult),m-am tot interesat si pana la urma am gasit cu12mil filmatul+120 de poze facute album+negativele+2randuri de dvd-uri..si au fost recomandati de cineva la care au filmat si au pozat..am inteles ca sunt f buni acum..mai multe detalii iti pot spune cand o sa vad ceva concret..
    Ultima editare de luiza : 12.02.2007 17:48:11 Motiv: publicitate

[/quote]
    Citat Postat de xion Vezi mesajul
    cam ce tarife ati gasit voi pt filmat si pentru poze?eu am gasit la aceeasi firma : cameramanul cu 15 mil jumate iar fotograful cu 14 mil.ce firme mai cunosteti? eu am fost doar la digital passion. am fost incantata de materialele lor.as vrea alte pareri.va pup......
    Buna mie imi pare un pret corect pt.ceea ce stiu sa faca.ce-i drept eu nu mai inteleg nimic eu i-am contactat si mie mi-au timis o oferta pt.filmat mi-au cerut aproximativ 700 de euro fara tva.si inca pe atat pt.fotografii si aceasta suma chiar mi-a parut mare.daca vrei sa mai vezi si altceva intra pe si poate gasesti si acolo ceva sa te ajute.noi i-am ales pe acestia si speram sa fim multumiti.spor la pregatiri!
    Ultima editare de luiza : 12.02.2007 17:48:48 Motiv: publicitate

Inregistrat
    27.01.2007

Smile Re: Fotografi Si Cameramani

noi am apelat la o firma din Medgidia care ne ia 7 milioane pt filmat. asta inseamna filmat totul, de dimineata pana dimineata, trei seturi de dvd-uri cu montaje+ 40 poze . de poze am vorbit in alta parte si nu stiu pretul pt ca le platim dupa nunta si lucreaza cam asa: ei fac poze multe(1000) iar la sfarsit eu mi le aleg pe alea care imi plac...parca era 40.000 poza, nu mai stiu exact...mie una imi convine

Inregistrat
    18.09.2006

Imi poti da si mie info despre firma care ai ales-o din medgidia?

Inregistrat
    27.01.2007

Smile Re: Fotografi Si Cameramani

Citat Postat de alinapopa Vezi mesajul
    Imi poti da si mie info despre firma care ai ales-o din medgidia?
    bineinteles ca pot. iti dau un numar de telefon la care raspunde patronul; el se ocupa de programari.
    Ultima editare de prapadeala : 22.02.2009 14:09:41 Motiv: telefon

Buna fetelor,cum mai stati cu pregatirile.eu sunt un pic dezamagita in legatura cu fotografiile si filmatul.Am contactat o firma,de care sunt multumita,vb.de 2 luni,iar acum cand sa mearga mama mea sa plateasca un avans am aflat ca sediul doar in Bucuresti,eu fiind din Cta.Ce ma sfatuiti sa fac,mi-as dorii o firma din cta.astept sfaturile voastre.
    Ultima editare de irina : 18.02.2007 18:34:34

Eu stiu o firma pe bulevardul Ferdinand, langa Ultra Pro, la parterul unui bloc,iti pot da un numar de telefon daca vrei, noi am fost in ianuarie si ne-am interesat, ne-au aratat si o filmare de la o nunta care era destul de bine facuta, dar pana la urma am optat pentru altcineva.

Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us