Pagina 2 din 34 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 269

Subiect: Avans Restaurant?

Inregistrat
    04.10.2006

Implicit Re: Avans Restaurant?

Citat Postat de dj
    Pentru 2008 in ianuarie 2007 ar trebui sa incepi sa cauti. In zona Dristor e un restaurnat chiar pe partea dreapta, venind pe Mihai Bravu dinspre Dristor spre pasajul Muncii, chiar inainte de intrarea in pasaj.
    Stiu ca anul asta era meniul la ei 1 100 000 ROL si sala arata super. Avansul este in general 10%.
    Ai idee cum se numeste restaurantul?

Inregistrat
    13.10.2006

Mai e un restaurant la Piata Iancului `Intermacedonia` - nu e chiar la piata Muncii sau Dristor dar e tot in zona, se ajunge usor. Una dintre cele mai bune prietene ale mele ar nunta acolo sambata care vine, si daca vrei iti scriu impresii dupa nunta, ca nu am mai fost la nici o nunta acolo pana acum. Ea era foarte multumita deocamdata.

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de Papusica28
    Ai idee cum se numeste restaurantul?
    Nu, nu stiu cum se numeste.
    Mai poti sa incerci si la Yesterday, vizavi de magazinul Titan.

Inregistrat
    04.10.2006

Citat Postat de corinutza79
    Mai e un restaurant la Piata Iancului `Intermacedonia` - nu e chiar la piata Muncii sau Dristor dar e tot in zona, se ajunge usor. Una dintre cele mai bune prietene ale mele ar nunta acolo sambata care vine, si daca vrei iti scriu impresii dupa nunta, ca nu am mai fost la nici o nunta acolo pana acum. Ea era foarte multumita deocamdata.
    Am intrat acum pe siteul lor si mi se pare frumos, nu este nici foarte scump.
    Astept sa imi spui impresii de la nunta prietenei tale.

Inregistrat
    03.07.2006

Citat Postat de Papusica28
    Am intrat acum pe siteul lor si mi se pare frumos, nu este nici foarte scump.
    Astept sa imi spui impresii de la nunta prietenei tale.
    Tu cate persoane estimezi ca vei avea. Pentru ca Intermacedonia are o capaciatate mare. Eu am fost sa-l vad, le-am zis ca voi avea 80-90 pers si au zis ok dar impreuna cu o alta nunta , ceea ce mie nu mi se pare normal. Puteau frumos sa ne refuze, dar nu sa ne propuna asa ceva.

si eu am tot in 2008 nunta doar ca am logodna la anu' in 07.06.07 (at. implinim noi 3 ani de cand suntem impreuna ) si toat atunci anuntam si biserica(are sala de nunti la subsol.... 2 in 1 ) am posta un subiect la discutii generale despre miresele de 2008.... care vreau mai discutam p-acolo....

Inregistrat
    06.10.2006

Citat Postat de nico74
    Buna,
    Pana in 2008 mai ai timp...cel mai sigur ar fi sa te orientezi de pe acum cam ce restaurante i-ti plac prin zona ta si prin vara lui 2007 sa te duci sa intrebi la restaurant cand incep listele pentru 2008. Eu cred ca e cam devreme ca sa cauti de acum restaurant.

Pupici
    eu nu sunt de acord cu ce spune nico
    parerea mea e sa incepi cu 1 an si jumatate inainte adica pe la inceputul lui 2007, noi cautam de vreo luna restaurant, am gasit ceva dar mi-a zis nasa ca e scump si sa nu ma gandesc la el, sa mai caut. Noi vrem sa facem in septembrie 2007 si ne-am apucat de cautat prin octombrie 2006, iar toata lumea zice ca ne-am apucat tarziu, si mai bine schimbam data decat sa mai cautam ca sansele sunt minime.
    uite eu am 2 oferte, una la 800.000 lei cu nu avans de 3 milioane dar da stingerea la ora 11 noaptea, si una la 1.350.000 lei cu avans 20% la incheierea contractului.
    majoritatea restaurantelor insa iti cer un avans de 5 milioane, sau 10%
    Ultima editare de anacristina : 10.11.2006 14:56:59

Inregistrat
    08.09.2006

Buna ana cristina,
    Da, este adevarat ca octombrie este tarziu pt a gasi restaurant, dar eu m-am referit la vara, adica prin luna iunie-iulie. Eu am inceput sa caut la sfarsitul lui august, si multe dintre ele i-mi spuneau ca nu au inceput listele pentru 2007, sau cine stie, poate ca, cu relatii i-ti rezervi de pe atunci loc. Asta a fost experienta mea.

Un weekend placut
    Nico

Pagina 2 din 34 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.miresici.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.miresici.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us